04.03.2024, meniny má
9. augusta 2023

Ďalšie zo série podujatí Športové štvrtky má namierené na ZŠ Juraja Fándlyho. Konať sa bude bežecká súťaž so zaujímavou hlavnou cenou

Ďalšie zo série podujatí Športové štvrtky má namierené na ZŠ Juraja Fándlyho. Konať sa bude bežecká súťaž so zaujímavou hlavnou cenou
Zdroj: MsÚ Sereď/Seredské novinky/freepik.com
reklama

V posledných júlových dňoch odštartovalo mesto so sériou športových podujatí, ktorej cieľovou skupinou sú predovšetkým mladí ľudia. Jej cieľom je ponúknuť im zmysluplné trávenie voľného času a tiež možnosť si rekreačne zašportovať či spoznať nových ľudí z mesta.

Prvé oficiálne stretnutie sa konalo na futbalovom štadióne v Hornom Čepeni, kedy sa zároveň otvorili brány tohto ihriska aj pre širokú verejnosť.

Štvrtky patria športu

V poradí tretí Športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 10. augusta 2023 od 16.00 hod. Tentokrát sa nadšenci športu stretnú na atletickej dráhe ZŠ Juraja Fándlyho.

Všetci mladí sa môžu tešiť na bežeckú súťaž v ktorej budú môcť vyhrať cenu od mesta Sereď. Mládež čakajú taktiež zaujímavé športy ako frisbee, basketbal či bedminton.

reklama

Program bude pripravený nielen pre mladých ale aj pre tých najmenších. Animátorky pripravujú súťaže, v ktorých sa deti budú môcť zahrať a zasúťažiť si. Popoludnie rovnako aj v tomto prípade opäť spestrí hudba a možnosť stretnúť sa s ďalšími mladými ľuďmi.

Športové štvrtky sú organizované v spolupráci so ZŠ Fándlyho, ktorá poskytla športové pomôcky práve pre túto príležitosť. Vstup na podujatie je voľný.

štvrtky

Zdroj: Seredské novinky

Zdroje: seredsity.sk, Seredské novinky- Marek Čulaga, koordinátor práce s mládežou v meste Sereď
Zdieľať na Facebooku