18.10.2021, meniny má
2. septembra 2021

Detský charitatívny koncert pre Nikolku sa uskutoční už o pár dní. Prídu MalinyJam aj Zahrajko

Detský charitatívny koncert pre Nikolku sa uskutoční už o pár dní. Prídu MalinyJam aj Zahrajko
Zdroj: ticketportal.sk/FB Party s maskotom/FB Nikolka o.z.
reklama
Nikolku Polákovú sme vám už predstavovali vo viacerých našich článkoch. Nikolka je malé usmievavé dievčatko, ktoré pochádza zo Serede. Bohužiaľ, odmalička musí bojovať so zdravotnými ťažkosťami. Aj preto sa jej mamina Ľubomíra Poláková rozhodla založiť občianske združenie Nikolka, ktoré pomáha hlavne deťom s podobným osudom a ich rodinám. Spolu a bez bariér.

Charitatívny koncert pre deti

Občianske združenie Nikolka vás aj tento rok srdečne pozýva na Detský charitatívny koncert pre Nikolku, ktorý sa uskutoční dňa 16. septembra 2021 o 17.00 hod. v estrádnej sále Domu kultúry v Seredi.

Podujatie sa bude konať v rámci grantového programu Búrame bariéry. Minulý rok sa, bohužiaľ, tento charitatívny koncert nemohol z dôvodu pandémie COVID-19 konať a práve preto si ho tento rok môžeme o to viac užiť.

MalinyJam aj Zahrajko

Toto milé podujatie sa bude niesť v znamení spevu a tanca. Na koncerte vystúpia a všetky detičky zabavia obľúbený Zahrajko zo Spievankova, MalinyJam a nielen v Seredi veľmi obľúbení rozprávkoví maskoti.

Z vyzbieraného vstupného, ktoré je 7 eur na osobu, budú uhradené potrebné terapie a rehabilitácie. Predpredaj lístkov zatiaľ nie je možný pre meniacu sa covidovú situáciu. V prípade akejkoľvek zmeny vás OZ Nikolka bude informovať na svojom FB profile.

Zdroj: FB Nikolka o.z.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Nikolka o.z.
Zdieľať na Facebooku