02.10.2023, meniny má
28. októbra 2018

Do Serede príde legendárne popovo-operné trio, ktoré na svete nemá obdobu

reklama

Sereď je plná zaujímavých koncertov a podujatí, no o tomto jednom sme vám jednoducho museli dať vedieť, kým sa beznádejne vypredá. Do nášho mesta totiž znovu dorazí spevácke trio La Gioia, ktoré Sereď a okolie postaví zo stoličiek.

Prepojenie popovej hudby s mrazivou operou – slovenská trojica mení známe hity svetovej hudby na úplne nové zážitky. La Gioia ich totiž podrobuje radikálnym úpravám a tie najznámejšie hity vás rozhýbu v nádhernom opernom podaní.

La Gioia pravidelne neohuruje len svojich fanúšikov, no tiež hviezdy celého Česko-Slovenska. Ich albumy predsa krstili už Karel Gott, Lucie Bílá, Michal David či Vašo Patejdl.

reklama

Trojica spevákov je aktuálne na svojej česko-slovenskej tour a už 8. novembra vás v seredskom Dome kultúry ohromí hudbou, ktorá vo svete nemá obdoby. O koncerty La Gioia je však obrovský záujem a vy ho nechcete zmeškať. Lístky v predpredaji však ubúdajú raketovou rýchlosťou, preto využite vašu šancu.

O váš nezabudnuteľný večer sa 8. novembra postavajú barytonisti Peter Ďurovec a Peter Ševčík, ktorí spoločne s tenoristom Matejom Vaníkom vládnu slovenskej hudbe už od roku 2008.

Na výslnie sa dostali už o tri roky neskôr – La Gioia boli jedným z finalistov Česko Slovensko má talent, kde si ich zamilovala aj porota. O ich úspechu svedčí obdivuhodné finálové umiestnenie a svoju pozíciu na vrchole slovenskej hudobnej scény potvrdzuje aj šesť úspešných albumov, zatiaľ čo siedmy sa práve pripravuje.

La Gioia v Seredi

Operné trio La Gioia

Chcete si kúpiť lístky? Kliknite na tento odkaz

 Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s La Gioia
Zdieľať na Facebooku