16.04.2024, meniny má
21. februára 2024

Druhé kolo seredskej šípkarskej ligy pozná svojho víťaza. Tentoraz všetkých obohral Štefan Kuchtiak

Druhé kolo seredskej šípkarskej ligy pozná svojho víťaza. Tentoraz všetkých obohral Štefan Kuchtiak
Zdroj: FB Darts Club Sereď
reklama

Piatkový večer znamená v miestnej šípkarskej komunite len jedno – ďalšie kolo s ich obľúbenými šípkami na ich obľúbenom mieste.

Druhé kolo tejto sezóny májú už Darts Ckub Sereď úspešne za sebou a všetci šípkari sa už nevedia dočkať toho ďalšieho, nakoľko aj druhé kolo bolo vypredané v podobe 50 kvalitných hráčov a hráčok.

Kolo opäť nabitý maximom hráčov

Opäť ako je tomu už pravidlom sa odhodlaní šípkari stretli klasicky v Bowling centrum Dolná Streda, kde sú vždy všetci stabilní hráči, ale aj nováčikovia srdečne vítaní. Poďme sa pozrieť na to, ako prebiehalo druhé kolo šiestej šípkarskej sezóny pod záštitou Sereď Darts Club.

Najlepšie sa v skupinách darilo:

reklama

Pokopec(4:0), Madarász(4:0), Kuchtiak(4:0), Lejko(3:1), Košecký(3:1), Kormančík(4:0), Haršányi(3:1), Jasovský(4:0), Kunkela(3:1), M. Vaško(3:1)

Celkové poradie muži:

  1. Štefan Kuchtiak
  2. Martin Sitár
  3. Ján Jasovský
    Patrik Kondel
kolo

Zdroj: Darts Club Sereď

Ďalšie kolo sa uskutoční v piatok 23. februára 2024 o 17.30 hod. v Bowling centrum Dolná Streda.

Poďakovanie sponzorom

Jedno obrovské ĎAKUJEME už tradične organizátori posielajú svojim skvelým partnerom, ktorý stoja pri Darts Club Sereď a podporujú ich aj naďalej v 6. sezóne.

Seredskí šípkari ďakujú Hubert Sekt za ich sekty, ktoré už neodmysliteľne patria do rúk najlepších hráčov v akomkoľvek športe. Tentokrát Hubert podaroval úžasnú limitovanú zlatú edíciu, ktorá sa na stupne víťazov dokonale hodí. Rovnako poďakovanie smeruje aj Sportino za poukážky na nákup, ktoré ocení každý hráč šípok. Rovnako aj nášmu médiu Seredsity.sk, ktoré je veľkou mediálnou podporou a robí klubu skvelú reklamu.

Poďakovanie patrí aj spoločnostiam V + M s.r.o. a MAJAMI s.r.o., ktoré SDC podporujú na ceste stať sa jednou z najlepších šípkarských líg na Slovensku. Aj vďaka nim dokážu kvalitu seredského klubu posúvať neustále vyššie.
Projekt vznikol v spolupráci s mestom Sereď.

Zdroj: Darts Club Sereď

Zdroje: Darts Club Sereď
Zdieľať na Facebooku