04.03.2024, meniny má
12. februára 2024

Program Domu kultúry Sereď je v marci nabitý zaujímavým programom. Vyberiete si v ňom aj vy?

Program Domu kultúry Sereď je v marci nabitý zaujímavým programom. Vyberiete si v ňom aj vy?
Zdroj: Dom kultúry Sereď
reklama

Milovníci kultúry v Seredi sa v nasledujúcom mesiaci majú rozhodne na čo tešiť. Do nášho mesta zavíta zábava v podobe skvelej hudby, divadelných komediálnych predstavení aj muzikálu.

Poďme sa spoločne pozrieť na program seredského domu kultúry, ktorý je plný obľúbených mien. Pripravte sa na rockový koncert, poctu známemu slovenskému hercovi aj dostatok zábavy sľubujúce komédie.

Tommy Scro Rock Machine – Bluesrockový koncert umelca z USA

Tommy Scro je blues/rockový gitarista, spevák a skladateľ. Žije Brooklyne v New Yorku a počas svojej dlhoročnej kariéry bol členom niekoľkých h rock’n’rollových kapiel. Hral napríklad so známymi kapelami ako Neighborhood Jukebox, Mint Stick a Drivin’ Wheels. Najviac je však známy svojou prácu ako sólový umelec.

Jeho sólové CD „Home Grown“ z roku 1996 obsahovalo jeho charakteristickú značku rocku založeného na blues, oduševnených riffov a gitarových sól. Jeho autorské skladby a výkony s vysokou energiou sa zapáčili fanúšikom aj hudobným kritikom. Tommyho hudba sa stala žiariacim svetlom na hudobnej scéne v Brooklyne! Tommy medzi svoje hlavné vplyvy a inšpiráciu zaraďuje Paula Rogerse, Marka Farnera, Stevieho Raye Vaughana, Eddieho Van Halena, Erica Claptona a Robbena Forda.

reklama

Koncert sa uskutoční v nedeľu 3. marca 2024 o 18.00 hod. Vstupenky naň si môžete kúpiť v predpredaji na tomto odkaze za 13 eur alebo priamo na mieste v deň konania za 16 eur.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Sex noci svätojánskej – dynamická, trošku rozmarná, no pritom intelektuálna komédia

Táto už názvom zaujímavá komédia sa odohráva v roku 1905. Intelektuál Andrew Hobbs a jeho hanblivá manželka Adriana prežívajú vážnu partnerskú krízu. Do ich vidieckeho sídla zavíta na víkend bratranec Leopold so svojou snúbenicou Ariel. Tá je však nenaplnenou láskou domáceho pána Andrewa.

Kolotoč vášne a humoru sa rozprúdi aj vďaka doktorovi Maxwellovi a jeho partnerke Dulcy. Všetkých šesť postáv podľahne čaru svätojánskej noci, po ktorej prichádza zaujímavé rozuzlenie, ktoré si nesmiete nechať ujsť!

V komédii účinkujú Peter Trník, Ján Slezák, Štefan Richtárech, Danica Jurčová, Diana Minarovičová a Zuzana Mišáková.

Predstavenie si budete môcť vychutnať v piatok 8. marca 2024 o 19.00 hod. Cena vstupného je 17 eur a lístky si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Kubo – muzikál

Najúspešnejší muzikál, ktorý prevalcoval aj Pražskú Hyberniu je späť!

Od tohto muzikálu môžete očakávať, že to bude jedno živé, energické a zábavné predstavenie v modernej a divácky príťažlivej podobe. Réžiu muzikálu má pod svojimi krídlami Ivan Blahút, zaznejú originálne piesne Simi Magušinovej, hudba Petra Uličného aj folklór fashion show Adrieny Adamíkovej.

Tešiť sa môžete na bravúrne herecké a tanečné výkony ako aj legendárny výrok Jozefa Kronera „Anča, ja mám nožík“. Muzikál KUBO je oslavou slovenského folklóru a vzdanie holdu velikánovi slovenskej filmovej a divadelnej scény – Jozefovi Kronerovi.

Účinkujú v ňom Peter Brajerčík, Adela Mojžišová/Silvia Soldan/Sára Polyaková, Peter Makranský/Simon Kopunec, Rado Hudec/Štefan Richtárech, Elena Spaskov, Renata Ryníková, Tomáš Palonder, Norman Šáro, Jakub Ružička, Martin Macko.

Muzikál Kubo rozburáca Sereď vo štvrtok 14. marca 2024 o 18.00 hod. Vstupenky v sume 32 eur si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Rita – časopis nielen pre všetkých

Redaktori lajfstajlového časopisu RITA zostavujú po roku existencie prvé vianočné číslo. A to musí „spievať“! Titulná stránka predsa predáva, preto sa okrem tradičných rubrík, akými sú rady z Rity, varenie či módna polícia, sústredí všetko úsilie redaktorov na získanie najžiarivejšej celebrity na titulku.

Ako to všetko dopadne uvidíte v tejto sľubnej komédii, ktorá zavíta do nášho mesta v stredu 20. marca 2024 o 18.00 hod. Vstupenky v cene 17 eur si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Zdroje: seredsity.sk, domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku