04.06.2023, meniny má
7. decembra 2018

Fotograf Majo Chudý vytvoril časozberné video, ktoré obletelo svet

reklama

Zo Seredsity až do Markízy. Aj tak by sa dala zjednodušene nazvať cesta tohto krásneho videa. Vinohradčan Majo Chudý dokázal zachytiť kvitnutie kvetov spôsobom, ktorý za pár dní obletel celý svet. Jeho video sa dostalo do článkov po celom svete, ale aj do najväčších slovenských médií, akými sú Nový čas alebo TV Markíza.

Majo tak úžasne reprezentuje nielen Slovensko, ale aj náš región, konkrétne neďalekú obec Vinohrady nad Váhom. Zhodou okolností, článok, ktorý sme o tomto videu publikovali, bol Majov stý jubilejný článok a môžete si ho prečítať na tomto odkaze. Je nám cťou, že sme mohli ako prví toto video publikovať a následne o ňom napísali viaceré svetové médiá.

Ak ste pred pár dňami počuli meno Majo Chudý pri sledovaní TV Markíza, tak ste počuli správne. Talentovaného fotografa navštívil reportér Markízy Roman Rutkay a v spolupráci s Marekom Vnenčákom pripravili o Majovom videu reportáž. Tú si môžete pozrieť na videu nižšie. Ak chcete Maja sledovať na jeho sociálnych sieťach, odporúčame Facebookový alebo Instagramový účet.

reklama

Ak sa vám reportáž nižšie nezobrazuje, kliknite na tento odkaz

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdroje: www.tvnoviny.sk
Zdieľať na Facebooku