27.11.2022, meniny má
26. októbra 2022

Futbalový zápas ŠKF Sereď – FC Spartak Trnava sa odohrá už dnes

Futbalový zápas ŠKF Sereď – FC Spartak Trnava sa odohrá už dnes
Zdroj: FB ŠKF Sereď
reklama

Ak máte dnes v práci voľno a chceli by ste na vlastnej koži zažiť atmosféru zaujímavého futbalové zápasu priamo v Seredi, máme pre vás tip!

Zápas slovenského pohára Slovnaft Cup bude určite dostatočne nabitý adrenalínom. Šestnásťfinále Slovnaft Cupu ŠKF Sereď proti FC Spartak Trnava sa uskutoční už dnes 26. októbra 2022 o 14.30 hod. na futbalovom štadióne v Seredi.

Odmena pre verných fanúšikov

„V prvom rade je to odmena pre všetkých ľudí, ktorí dlhé roky nezažili zápasy priamo v Seredi a za mužstvom cestovali. Súťažný futbal ako taký sa sem vrátil už v auguste a terajšiu prítomnosť prvoligistu vnímame ako bonus,“ vyhlásil tréner ŠKF Eduard Pagáč pre slovnaftcup.sk.

Sereď totiž dlhodobo pôsobila na vysunutých futbalových štadiónoch napríklad v Nitre, na Myjave či v Zlatých Moravciach a Trnave.

reklama

Predaj vstupeniek prebieha na sekretariáte klubu za cenu 7 eur, mládež do 18 rokov má vstup zdarma.

Posledný zápas FC Spartak Trnava so Sereďou v apríli tohto roka skončil pre ŠKF Sereď prehrou 0:2. Príďte vyjadriť podporu našim futbalistom na ich domácej pôde.

Všetci futbaloví nadšenci a verní fanúšikovia nášho seredského futbalu sú vítaní. Toto futbalové stretnutie má veľmi veľké predpoklady na to stať sa neopakovateľným zážitkom.

Zdroj: slovnaftcup.sk

Zdroj: FB ŠKF Sereď

Zdroj: FB ŠKF Sereď

Zdroje: FB ŠKF Sereď, slovnaftcup.sk, skfseredfutbal.sk
Zdieľať na Facebooku