25.09.2023, meniny má
29. októbra 2021

G&G čerpacia stanica inovuje služby. V Seredi otvorila samoobslužnú autoumyváreň s nemeckou technológiou

G&G čerpacia stanica inovuje služby. V Seredi otvorila samoobslužnú autoumyváreň s nemeckou technológiou
Zdroj: Seredsity.sk

G&G čerpacia stanica sídliaca na rušnom mieste na Cukrovarskej ulici hneď vedľa Kauflandu je Seredčanom dobre známa. Poznajú ju nielen miestni, ale aj ľudia z regiónu.

Čerpacie stanice značky G&G pôsobia totiž okrem Serede aj v ďalších piatich mestách, ako je Galanta, Senec, Šurany, Čierny Brod a Šaľa. Spoločnosť sa však tentokrát rozhodla inovovať svoje služby v našom meste.

Aktuálnou novinkou je čerstvo otvorená samoobslužná autoumývareň, ktorú sme si boli vyskúšať, aby sme vám ju mohli v tomto článku predstaviť. Nie je to ani tak dávno, keď spoločnosť G&G v roku 2020 prerobila celý interiér seredskej prevádzky, ktorý je dnes oveľa útulnejší. O to viac sa tešíme, že čerpacia stanica neprestáva s rozvíjaním svojich služieb.

K pôvodnej automatickej autoumývarne pribudli dva samoobslužné boxy na ručné umytie. Zdroj: Seredsity.sk

reklama

Samoobslužná autoumývareň G&G je cenovo veľmi dostupná s cenou od 0,50 eur za minútu. Zdroj: Seredsity.sk

Výhodou je pohodlie, flexibilita a ručné umytie s nemeckou technológiou

G&G čerpacia stanica postavila dva samostatné boxy, v ktorých si vaše auto dokonale vyčistíte. Okrem pôvodnej automatickej autoumývarne, ktorú je naďalej možné využívať, pribudla možnosť ručného umývania v moderných boxoch s kvalitnou technológiou. Samoobslužné boxy vznikli bezprostredne vedľa čerpacej stanice G&G na niekdajšom parkovisku na ulici Cukrovarská 740/32.

Mnohí z nás vieme, že umývanie auta v domácich podmienkach je časovo náročné. Skôr ako začnete, urobíte okolo seba niekedy ešte väčší neporiadok ako bol. Samoobslužný box G&G čerpacej stanice je vhodný pre všetkých, ktorí potrebujú ušetriť čas a auto si radi umyjú svojpomocne. V boxoch sa nachádza všetko, čo potrebujete a auto si vyčistíte, kedy vám to vyhovuje.

Samoobslužné boxy poprednej nemeckej značky Ehrle. Zdroj: Seredsity.sk

Cenovo dostupné boxy zaručia dostatok flexibility a ušetria čas. Zdroj: Seredsity.sk

Spoločnosť sa rozhodla ísť do tejto inovácie, pretože vníma, že samoobslužná autoumývareň prináša zákazníkovi pridanú hodnotu vo väčšej flexibilite.

Veľa jednotlivcov totiž preferuje ručné umytie za výhodnú cenu, využívajúc pritom kvalitnú nemeckú technológiu poprednej značky Ehrle. Auto si tak zákazníci vyčistia podľa vlastnej predstavy a individuálnej potreby.

5 jednoduchých krokov a vaše auto bude ako nové za pár minút

Samoobslužné boxy fungujú na mince a keď si auto štandardne pravidelne čistíte, stačí vám aj tých pár pozabudnutých v jeho priečinkoch. Boxy sú cenovo veľmi dostupné a vo finále vy rozhodujete o tom, koľko do samotného čistenia investujete.

Minúta stojí 0,50 eura, 2 minúty 1 euro a 4 minúty si predplatíte za 2 eurá. Auto teda môžete mať vyčistené doslova za drobné. Keď mince náhodou nemáte, stačí si peniaze rozmeniť hneď vedľa v predajni.

Samoobslužnú autoumývareň ovládate iba dvoma spôsobmi. Zdroj: Seredsity.sk

Proces čistenia je veľmi jednoduchý. V boxoch máte k dispozícii na čistenie dve rôzne vapky – zelená a červená a celkovo môžete využiť päť čistiacich programov, ktoré odporúčame podstúpiť jednotlivo krok za krokom.

Začínate zelenou vapkou, ktorou na vozidlo celoplošne nanesiete jemnú penu. Myslite na to, že ju treba nechať po nastriekaní chvíľu pôsobiť. Ide o prvý krok, tzv. predumývanie s jemnou penou, ktorý určite nepreskočte.

Ak si plánujete auto vyčistiť v samoobslúžnom boxe prvýkrát, radšej si predtým dôkladne prečítajte stručný návod v prehľadnej grafike, ktorý nájdete v boxoch. Umývanie vám bude možno prvýkrát trvať o niečo dlhšie, ale sami uvidíte, že sa v tom budete veľmi rýchlo zlepšovať. Môže byť napríklad celkom zábavné viesť si osobné rekordy v najrýchlejšom umytí.

Stručné a jasné návody nájdete aj na samoobslužných boxoch. Zdroj: Seredsity.sk

Auto si dokonale vyčistíte krok za krokom v piatich rôznych programoch. Zdroj: Seredsity.sk

Akonáhle je na vašom „tátošovi“ dostatok peny, tak si  zoberiete červenú vapku, s ktorou čistíte až do konca. Dodržiavajte dostatočný odstup od vozidla, vapku držte aspoň 30 cm od povrchu vozidla. Pri dôkladnom čistení odporúčame prejsť si postupne nasledujúcimi krokmi.

Najprv si vozidlo umyte vysokým tlakom s mikropráškom PowerPearl, druhým programom v poradí. Potom nasleduje oplach čistou vodou, ktorou dôkladne vyčistite všetky nečistoty, ktoré zostali na povrchu.

Na záver sa nezabudnite s autom ešte trošku pohrať. Horúci lesk v štvrtom kroku urobí s čistým povrchom zázraky a ešte dokonalejšie bude vaše auto  vyzerať s kvalitným leštiacim leskom v piatom kroku. Pár centov navyše a vaše milované auto sa vám bude lesknúť ostošesť. 

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Rýchle raňajky vyriešte s Pierre Baguette, kávou a pečivom

Netreba zabúdať, že z čerpacej stanice G&G nemusíte odchádzať iba s plnou nádržou, ale doslova aj s plným žalúdkom. Vybrať si môžete rôzne panini, ako napríklad klasické spojenie šunka a syr, kurací kebab alebo rôzne syrové alternatívy. Samozrejmosťou sú už tradičné bagety a sendviče rovnomennej značky Pierre Baguette.

Ak máte chuť na slané alebo sladké pečivo, tak ste na správnom meste a spolu s dobrou kávou vyplníte s chutným croissantom vaše rýchle raňajky. Ak preferujete niečo zdravšie, na výber máte z mnohých skvelých proteínových tyčiniek a ďalšieho sortimentu.

Samozrejmosťou sú všetky autodoplnky, oleje, lekárničky, noviny a všetko, čo na čerpacej stanici jednoducho nesmie chýbať. Pre ďalších zákazníkov môže byť zaujímavou informácia, že na čerpacej stanici G&G si môžu zakúpiť aj grilovacie brikety či krmivá pre psov vo väčších baleniach. Novinky a rôzne akciové ponuky čerpacej stanice G&G môžete odoberať na ich facebookovom profile alebo na ich webe.

Z čerpacej stanice G&G môžete odchádzať s plným žalúdkom. Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

 

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou G&G.

Zdroje: ggtankuj.sk
Zdieľať na Facebooku