01.10.2022, meniny má
10. augusta 2022

Hasiči zo Serede pomáhali pri dopravnej nehode. Pozrite si podrobnosti prípadu

Hasiči zo Serede pomáhali pri dopravnej nehode. Pozrite si podrobnosti prípadu
Zdroj: KR PZ TT
reklama

O dopravných nehodách z rôznych dôvodov, či už je to alkohol za volantom, nepozornosť alebo čokoľvek iné, vás informujeme pravidelne. Ako aj v tomto prípade, kedy sa stala dopravná nehoda na R1.

V nedeľu 7. augusta 2022 si totiž 40-ročná vodička nevšimla auto v ľavom jazdnom pruhu. Informácie o tomto prípade priniesli Seredské novinky.

Dopravná nehoda na R1 s minimálnymi následkami

Dopravná nehoda na R1 sa stala v nedeľu 7. augusta medzi Sereďou a Trnavou. Podľa KR PZ Trnava si 40-ročná žena počas jazdy na aute Škoda Fabia nevšimla v ľavom jazdnom pruhu spomalenie vozidiel. Následne prednou časťou narazila do zadnej časti auta Audi. Silný náraz vážne poškodil obe autá.

Jej 70-ročná spolujazdkyňa mala podľa prvotných informácií utrpieť vážne zranenia. Po prevoze do nemocnice bola pani jednorazovo ošetrená. Kvôli nedodržaniu bezpečnej vzdialenosti polícia uložila vinníčke pokutu za priestupok v doprave.

reklama

Členovia HaZZ zo Serede vykonali na oboch autách protipožiarne opatrenia. Na mieste taktiež vykonali posyp sorpčnými materiálmi.

Polícia varuje, aby ľudia nepostávali na diaľnici pri nehode. Pri tejto nehode si odniesli síce len plechy áut, ale nehoda spomalila situáciu na R1.

Napriek tomu účastníci nehody vystúpili z áut a stáli pri nich. V minulosti bol prípad, kedy vzápätí došlo k ďalšej nehode, no s tragickým koncom. Preto polícia varuje účastníkov nehôd, aby čo najrýchlejšie opustili autá, išli do bezpečia mimo cestu a počkali tam na príchod policajnej hliadky.

Zdroj: KR PZ TT

Zdroj: KR PZ TT

Zdroj: KR PZ TT

Zdroj: KR PZ TT

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: seredskenovinky.sk, KR PZ TT
Zdieľať na Facebooku