23.07.2024, meniny má
23. júna 2024

Hermína Motyčáková zo seredského DD a DSS získala ocenenie Cena Trnavského samosprávneho kraja

Hermína Motyčáková zo seredského DD a DSS získala ocenenie Cena Trnavského samosprávneho kraja
Zdroj: DD a DSS v Seredi
reklama

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako seredské DD a DSS získalo významný certifikát kvality. Ten získali na základe vykonaného auditu,  ktorý odzrkadľuje kvalitnú a precíznu prácu zamestnancov v zariadení.

Počas slávnostného galavečera v Divadle Jána Palárika v Trnave odovzdali zástupcovia trnavskej župy Cenu Trnavského samosprávneho kraja viac ako 40 výnimočným osobnostiam spoločenského života, pričom jednou z ocenených bola pani Motyčáková z Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb pre dospelých v Seredi.

Ďalšie významné ocenenie

Súčasťou najvyššieho župného ocenenia, ktoré si z rúk trnavského župana Jozef Viskupič prevzalo viacero jednotlivcov a kolektívov, bola aj Cena predsedu TTSK udelená dokopy jednotlivcom a kolektívom.

Cenu každoročne udeľuje Trnavský samosprávny kraj v siedmich kategóriách:

reklama
  • školstvo,
  • kultúra,
  • šport,
  • zdravotníctvo,
  • sociálna starostlivosť,
  • doprava,
  • občianska spoločnosť.

Ocenených bolo viacero kolektívov – kolektív urgentného príjmu Fakultná nemocnica Trnava, kolektív nízkoprahového denného centra Trnavská arcidiecézna charita, kolektív Neonatologického oddelenia Fakultná nemocnica AGEL Skalica, taktiež oddelenie Anestéziológie a Multiodborovej intenzívnej starostlivosti v nemocnici Dunajská Streda a oddelenie Urgentného príjmu NsP Sv. Lukáša v Galante.

Za oblasť sociálnej starostlivosti boli ocenení niekoľkí jednotlivci vrátane Hermíny Motyčákovej z DD a DSS v Seredi.

motyčáková

Zdroj: DD a DSS Sereď

Pani Motyčáková pracuje v sociálnej oblasti už 20 rokov, najskôr na pozícii opatrovateľky a od roku 2005 pracuje ako inštruktorka sociálnej rehabilitácie. Pani Hermínka, ako ju všetci volajú, je neskutočne empatická, dôsledná a pre každého nápomocná. Je lojálna voči zariadeniu a robí všetko pre spokojnosť „svojich“ klientov.

Pani Motyčáková sa v kolektíve teší obľube, v roku 2022 získala ocenenie Zamestnanec roka. Ocenenie sa navrhuje pri príležitosti odchodu do dôchodku.

Zdroj: DD a DSS Sereď

Zdroj: DD a DSS Sereď

Zdroj: DD a DSS Sereď

Zdroj: DD a DSS Sereď

Zdroje: Trnavský samosprávny kraj
Zdieľať na Facebooku