24.06.2024, meniny má

HK Slávia Sereď vyhrala ďalší zápas a je na 3. mieste v prvej lige. Tento krát si to odniesli Nesvady

28. októbra 2018
28. októbra 2018

HK Slávia Sereď vyhrala ďalší zápas a je na 3. mieste v prvej lige. Tento krát si to odniesli Nesvady

reklama

Hádzaná v našom meste naberá na popularite a my to dievčatám z HK Slávia veľmi prajeme. Svojimi výkonmi dokazujú, že hádzanú jednoznačne hrať vedia a vďaka veľmi silnému kolektívnemu duchu dokážu poraziť naozaj kohokoľvek.

Hádzaná v Seredi sa vyznačuje hlavne srdcom a ďalej tým, že hráčky dajú do každého zápasu svoje maximum. Celý klub na čele s hráčkami sa tešil z minulotýždňovej výhry nad Dunajskou Stredou a ďalšie dva body chceli potrdiť aj v nasledujúcom zápase, ktorý sa hral v sobotu 27.októbra.

Na ďalší zápas hráčky HK Slávia Sereď vycestovali do obce Nesvady, kde ich čakali súperky z 8. miesta tabuľky. Naše družstvo momentálne trápi maródka a do zápasov nemôžu nastúpiť viaceré opory tímu. Ani to však slávistky nezastavilo a v ofenzívnom zápase vyhrali ďalší zápas. Čerešničkou na torte je momentálne 3. miesto v tabuľke, ktoré sa ale pravdepodobne zmení za pár hodín, po odohraní zvyšných zápasov tohto kola. Ako ale prebiehal celý zápas?

Zdroj: www.old2.slovakhandball.sk

reklama

ŠŠK CVČ NESVADY – IMEĽ : HK SLÁVIA SEREĎ 27:30 (13:17)

Pred samotným začiatkom zápasu sa stal jeden úsmevný moment. Súper sa na naše družstvo pripravoval tak usilovne, že si nedopatrením zabudol taktické pokyny v šatni, kde sa prezliekali naše hráčky. Možno sa snažili zmiasť súpera zo Serede 🙂

Úvod bol vyrovnaný. Stav na svetelnej tabuli ukazoval väčšinou remízu a tímy sa prezentovali dobrou obranou. Slávia si ale vypracovala náskok vďaka rýchlym a efektívnym protiútokom. Polčas sa skončil za stavu 13:17 a naše hráčky odchádzali z ihriska dobre naladené.

Hádzanárky HK Slávia Sereď

Hádzanárky HK Slávia Sereď

Hráčky Serede vybehli na svoje súperky hneď od druhého polčasu razantnou a útočnou hrou. Náskok sa zvyšoval a zverenkyne trénera Bergendiho sa dostali až na rozdiel siedmych gólov.

Domáce hádzanárky sa však nezvdali a bojovali do úplneho konca. Začali hrať tvrdšie a darilo sa im postupne sťahovať náskok. Ku koncu zápasu sa prejavila sila nášho tímu, ktorý si náskok postrážil a nakoniec vyhral 27:30.

“Choré a zranené, ale aj tak všetky v dobrej nálade. Je to radosť pozerať sa na dievčatá ako sa bavia hrou. 2 body za výhru sú už len taký bonus. Ďakujem všetkým hráčkam za predvedený kolektívny výkon. Celý realizačný tím sa teší, že v zápasoch sa odráža kvalitný tréningový proces a skúsenosti trénerov.” Vedúci družstva Marián Mališ

Zostava: Dávidková L., ŠtefankováL., – Šúryová K., Pavlíková D., Trojáková L., Hercegová L., Mészárosová V., Štrbová V., Šúryová N., Koníková Z., Krajčovičová R., Krajinčáková K., Dubajová K. Vadkertiová K.,

Tréner: Z. Bergendi

Hádzanárky HK Slávia Sereď

Hádzanárky HK Slávia Sereď

Najlepšou strelkyňou HK Slávia bola v tomto zápase Katka Dubajová, ktorá je so 75 gólmi momentálne najlepšou strelkyňou v celej lige. Hádzanárky by tieto 2 body chceli venovať svojej brankárke Lucke s cíšlom #16, ktorá oslávila krásnych tridsať rokov. My sa k blahoželaniu pripájame a už teraz sa tešíme na ich ďalší zápas.

Ten sa odohrá 4. októbra 2018 (nedeľa) o 17:00 v Seredi. HK Slávia hrá svoje domáce zápasy v športovej hale OA, kde ste všetci srdečne vítaní. Príďte spoločne povzbudiť naše dievčatá, ktoré chcú dokázať, že Sereď, je mesto hádzanej.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku