28.05.2020, meniny má
18. septembra 2019

Hľadajú sa dvaja odvážni Seredčania, ktorí chcú zmeniť svoj život. Chystá sa premena, ktorú Sereď ešte nezažila

Ak už aj vy máte dosť svojich prebytočných kíl a túžite sa ich zbaviť, tak možno práve čítanie tohto článku je prvým krokom k vašej vytúženej premene. Pre dvoch odvážlivcov, ktorí si so svojou váhou už nevedia sami poradiť, je pripravená možnosť premeny, ktorá v našom meste nemá obdobu. Všetko si ale prejdime postupne.

Za celým projektom premeny sa ukrýva športový gym Ritter R.A.W. pod taktovkou profesionálneho trénera Karola Rittera. Ten má už na svojom konte niekoľko desiatok úspešných premien. A to nielen fyzických, ale aj psychických, nakoľko so zmenou tela a váhy prichádza aj k zmene psychiky a sebavedomia. Tento gym nájdete na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram a osobne na adrese Niklová 4346 alebo si dohodnite návštevu cez mail ritterraw@gmail.com.

Profesionálny prístup a vysoká kvalita tréningov sú zárukou toho, že ak budete počúvať rady a pokyny trénerov, výsledky sa dostavia. Treba však mať na pamäti, že tak ako ste nepribrali za jeden týždeň, ani vytúžené miery nedosiahnete za pár dní. Preto je veľmi dôležité byť odhodlaný niečo zmeniť a nepripustiť si akékoľvek zlyhanie.

Veľká premena vášho tela zadarmo

Teraz si však predstavme projekt premeny určený dvom vybraným Seredčanom, ktorí už nevedia, ako ďalej. O čo teda ide? Športový gym Ritter R.A.W. chce dokázať, že schudnúť dokáže ktokoľvek a kedykoľvek, ak má dobre nastavený tréningový proces a stravu.

Dvaja vybraní Seredčania tak budú mať možnosť zmeniť svoje nenávidené telo na vysnívanú telesnú schránku, a to úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je, že sa aj vy oddáte cieľu, ktorý si s trénerom Karolom Ritterom stanovíte. Premena bude trvať viac ako pol roka a vzdanie sa neprichádza do úvahy. Ak sa raz vydáte na túto ťažkú cestu, nebude cesty späť. Dosahovanie výsledkov a zmeny na vašom tele si však zamilujete. Aby ste sa o premenu mohli uchádzať, musíte spĺnať jednotlivé kritériá, ktoré nájdete nižšie v článku.

Zdroj: Gym Ritter R.A.W.

Čo všetko máte v cene?

Bude to znieť naozaj neuveriteľne, ale trénovať budete musieť niekoľkokrát do týždňa pod špeciálnym dohľadom trénerov. V rámci premeny však bude o vás dobre postarané a vaše telo bude rozmaznávané rôznymi masážami a procedúrami, ktoré napomôžu k jeho celkovej regenerácii. Aby ste si vedeli lepšie predstaviť, ako môže podobná premena vyzerať, len v menšom, pozrite si krásne výsledky Seredčanky Lenky, ktorá za tri mesiace kvalitných tréningov dokázala rapídne zmeniť svoje telo. A to ešte s premenou neskončila.

V prípade, že vás táto ponuka zaujala a po premene túžite, vyplňte kratučký dotazník, ktorý nájdete na tomto odkaze. Prípadne napíšte mail na ritterraw@gmail.com, v ktorom sa predstavíte a opíšete dôvody, prečo by vás mali pre tento projekt vybrať. Cvičenie v tomto gyme sme si vyskúšali aj my a naše hodnotenie nájdete v našom staršom článku.

Zdroj: Gym Ritter R.A.W.

Zdroj: Gym Ritter R.A.W.

Kto sa hľadá a čo treba urobiť?

Premena je určená pre ťažšie váhy a ľudí s veľkou nadváhou. To znamená, že muži, ktorí sa chcú uchádzať o túto špeciálnu premenu, by mali vážiť minimálne 120 – 130 kilogramov. Pri ženách je začiatočná váha o niečo menšia a mala by začínať na 100 až 110 kilogramov. Na veku nezáleží a je úplne jedno, či máte 18 rokov alebo 60 rokov. Samozrejme, ak vážite menej alebo viac ako sme uviedli, aj v tomto prípade sa môžete prihlásiť. Ak ste teda odhodlaný naozaj začať poriadne makať a vydať sa na neľahkú cestu, určite sa na premenu prihláste.

V rámci tejto premeny sa nejedná o zhodenie zopár kíl. Projekt vznikol za účelom pomôcť niekomu, kto to naozaj potrebuje a u koho už váha ohrozuje jeho zdravotný stav. Obezita je totiž choroba, za ktorú nemôže nikto iný než dotyčný, ktorý si váhu jednoducho neustriehol.

Z pohľadu financií bude premena zadarmo. Bude však potrebné, aby ste jednotlivým trénerom plne dôverovali a oddali sa ich radám, ktorými vás budú počas premeny zásobovať. Pomyslenie na to, že by ste to po mesiaci alebo dvoch vzdali, jednoducho neexistuje. Medzi vami a gymom Ritter R.A.W. sa vytvorí zmluva, ktorou sa jedna aj druhá strana zaviaže, že stanovené ciele sa dosiahnu a v prípade, že by ste sa na to chceli vykašlať, tak si jednotlivé odcvičené mesiace zaplatíte. Ak ciele dosiahnete, máte pred sebou možno aj rok cvičenia, masáží a rôznych zmien vo vašom živote úplne zdarma.

V prípade, že sa chcete prihlásiť a spĺňate jednotlivé kritériá, vyplňte kratučký dotazník, ktorý nájdete na tomto odkaze alebo napíšte mail s vašim predstavením na adresu ritterraw@gmail.com.

Pamätajte, že keď budete vybraný, výhovorky už pre vás nebudú existovať. Vydáte sa na cestu plnú zmien, odriekania a bolesti. No na konci tejto cesty bude štastie, radosť a životná zmena, ktorá vám možno zachráni život.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Ritter R.A.W.

Článok vznikol v spolupráci so športovým gymom Ritter R.A.W.

Zdieľať na Facebooku