17.05.2021, meniny má
27. apríla 2021

Hľadajú sa nadšení podnikatelia aj vhodné priestory. Potraviny Žabka na západe krajiny rýchlo expandujú

Hľadajú sa nadšení podnikatelia aj vhodné priestory. Potraviny Žabka na západe krajiny rýchlo expandujú
Zdroj: retazce.sk
reklama

Sieť potravín Žabka aktuálne hľadá voľné priestory na západnom Slovensku, v mestách ako Trnava, Senec, Pezinok, Hlohovec, Bratislava, Nitra, Dunajská Streda, Malacky a ich okolí. Odporúčanie však môže potravinám Žabka poslať každý. Ideálne miesta pre nové predajne sú v obytných zónach, vo všetkých častiach miest a obcí s vysokým pohybom ľudí, prípadne v blízkosti zastávok MHD.

Žabke sa môžu prihlásiť aj noví spolupracovníci, ktorí chcú prevádzkovať vlastný obchod s potravinami. Žabka tak aj v súčasnom náročnom období koronakrízy pomôže naštartovať vlastné podnikanie ľuďom s nadšením a chuťou viesť vlastnú prevádzku.

O Žabke

Žabka je zavedenou sieťou predajní potravín v Čechách, najmä  v Prahe a Stredočeskom kraji. Momentálne sa rozhodli vstúpiť aj na slovenský trh a koncom septembra 2020 začali svoje pôsobenie aj v rámci Slovenska. Cieľom a víziou potravín Žabka je poskytnúť zákazníkom ľahký a pohodlný nákup a ponúkať čo najširší sortiment, aby vždy našli to, čo práve potrebujú. Zákazníkom chcú zabezpečiť maximálnu spokojnosť s obchodmi a službami.

Podnikateľský koncept Žabky na Slovensku rýchlo rastie, a to inšpirovaný úspechom zo susedného Česka, kde je v prevádzke už vyše 120 obchodov vďaka spolupráci so zhruba stovkou franchisingových spolupracovníkov. Nové predajne Žabka prinášajú pre zákazníkov rýchly nákup bez kompromisov, a to vďaka starostlivo vyberanému sortimentu potravín a iných výrobkov.“

„Aktuálne hľadáme priestory pre ďalšie predajne Žabka po celom západnom Slovensku – aj v Trnave a okolí. Ideálne miesta sú v centrách miest s vysokým pohybom ľudí, v blízkosti frekventovaných zastávok MHD, v obytných zónach či v nákupných centrách a kancelárskych budovách,“ prezrádza Miroslav Ďurana, generálny manažér Žabky na Slovensku.

retazce.sk

Okrem toho dodáva: „Radi v našom tíme privítame aj nových partnerov, ktorí majú záujem o prevádzkovanie potravín Žabka na báze franchisingovej spolupráce. Platí to aj pre tých záujemcov, ktorí by chceli podnikať so Žabkou a aktuálne už majú vlastné potraviny.“ Žabka otvorila na Slovensku od septembra minulého roka šesť predajní – tri v Bratislave, jednu v Trnave, Šamoríne a v Malackách.

Naštartujte podnikanie so Žabkou

Žabka prináša Slovákom so skúsenosťami v maloobchode alebo gastropodnikaní jedinečnú šancu budovať svoje vlastné podnikanie, viesť vlastný tím, rozvíjať svoje podnikateľské schopnosti. To všetko s podporou motivovaného tímu Žabky v náročnom období koronakrízy, keď mnohí podnikatelia museli obmedziť svoje aktivity.

„Žabka je atraktívnou podnikateľskou príležitosťou aj v čase koronakrízy.“ Miroslav Ďurana, Žabka

Podnikateľský koncept Žabka funguje formou franchisingovej spolupráce. To znamená, že každú Žabku na Slovensku prevádzkuje skúsený franchisingový partner, ktorý sa môže vždy spoľahnúť na podporu a know-how od skúseného tímu zloženého z odborníkov na všetky oblasti maloobchodu. Veľkou výhodou partnerstva so Žabkou je, že franchisingovému partnerovi odpadá potreba vysokého vstupného kapitálu na rozbehnutie biznisu.

Každý partner získa plne vybavenú predajňu s pravidelným zásobovaním, osvedčený podnikateľský model, školenia a dlhodobú podporu skúsených odborníkov z maloobchodu.

Zdroj: izabka.sk

Rozhodnutie je na vás

Žabka hľadá pre nové predajne priestory s rozlohou od 60 do 120 štvorcových metrov. Dôležité je, aby boli ponúkané cez priamych vlastníkov, resp. prenajímateľov týchto priestorov, a teda bez sprostredkovania treťou stranou. Žabka má aktuálne záujem o rozšírenie predajní najmä na západnom Slovensku v rámci miest ako Trnava, Hlohovec, Bratislava, Nitra, Dunajská Streda, Pezinok, Senec, Malacky a ich okolí.

Odporúčanie na nový priestor môže teraz poslať Žabke ktokoľvek. „Veľmi sa tešíme na všetky tipy so zaujímavými priestormi, kde by mohol vzniknúť nový obchod Žabky – z vlastnej skúsenosti viem, že tie najhodnotnejšie tipy vzniknú po zvážení, či by som si na danom mieste sám otvoril svoj vlastný obchod,“ vysvetľuje Miroslav Ďurana.

Poznáte tieto potraviny? Myslíte, že v Seredi by našli svoje uplatnenie? Ak viete o priestore, kde by mohli mať svoju predajňu, pokojne ich kontaktujte na tomto odkaze.

Zdroj: finweb.hnonline.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.
Zdroje: izabka.sk, finweb.hnonline.sk
Zdieľať na Facebooku