16.04.2024, meniny má
15. februára 2024

Ice Players Sereď odohrajú v sobotu dva zápasy na domácej pôde. Získať chcú plný počet bodov

Ice Players Sereď odohrajú v sobotu dva zápasy na domácej pôde. Získať chcú plný počet bodov
Zdroj: FB Ice Players Sereď
reklama

Klub Ice Players Sereď začínal ako partia nadšencov, ktorá si chodila rekreačne zahrať na základnú školu P. O. Hviezdoslava. Postupne sa z nadšenia stalo smerovanie a v roku 2012 sa rozhodli založiť si nový klub.

Tento seredský klub vychoval niekoľko skvelých hráčov a vystriedalo sa u nich viacero trénerov. Niektorí sú stále srdciari ako napr. zakladateľ a predseda klubu Peter Janda, ktorý hráva aj v súčasnosti.

Florbalisti Ice Players Sereď zabojujú o dôležité body

Mužom z Ice Players Sereď sa v základnej časti nepodarilo priamo kvalifikovať do play-off, preto oň musia zabojovať v nadstavbovej skupine. Tá sa začala už minulý týždeň v Trnave prvým kolom.

V ňom sa Seredčania stretli najprv s Trnavou, s ktorou sa im neporadilo zvíťaziť a zápas skončil výsledkom 4:9 pre domácich. V druhom zápase sa Ice Players Sereď postavili proti družstvu z Nitry, nad ktorou zvíťazili nádherným výsledkom 13:4.

reklama

Už tento víkend čaká florbalistov zo Serede ďalšie nadstavbové kolo, ktoré odohrajú na domácej pôde. Preto by všetkých radi pozvali už v sobotu 17. februára 2024 do haly Obchodnej akadémie. Príďte podporiť hráčov v ich snahe získať plný počet bodov z oboch zápasov:

  • o 14.30 hod. zápas proti B-tímu Dubnice nad Váhom,
  • o 19.00 hod. zápas proti ,,kladivárom” z Prievidze

„Dúfame, že si na oba zápasy nájdete cestu v čo najväčšom počte, a vytvoríte chalanom mega atmosféru,“ uviedol klub na svojom profile.

ice players

Zdroj: FB Ice Players Sereď

Zdroje: FB Ice Players Sereď, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku