20.06.2024, meniny má
23. novembra 2018

Ikonický Hubert de Luxe zo Serede v novom dizajne! Po šiestich rokoch sa mení jeho podoba

reklama

Ak by ste chceli nájsť na Slovensku niekoho, kto nepozná sekt Hubert de Luxe, zrejme by ste sa nachodili. Vznikol na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov v Seredi a vďaka svojej harmonickej sladkej chuti si podmanil celé Slovensko.

Nový Hubert de Luxe dizajn

Po šiestich rokoch prichádza najobľúbenejší sekt u nás s novým dizajnom. Hubert de Luxe si ponecháva svoju typickú zlatú identitu, avšak pôsobí modernejším a prémiovejším dojmom.

Nové logo Hubert má čistejšie a elegantnejšie línie. Použitý materiál etikiet i záklopky sú kvalitnejšie, čo si značka Hubert so 195-ročnou tradíciou zaslúži. Etikety i záklopka navyše získali jemnú štruktúru a pôsobia tak hodnotnejšie.

Snáď najvýraznejšia zmena sa týka krčkovej etikety. Noblesný motýlik, ktorého dominantou sa stal erb značky Hubert, bude charakteristickým prvkom naprieč celým portfóliom značky.

reklama

„Na dizajne sme spolupracovali s renomovaným britským štúdiom Hunt Hanson London, ktoré sa podieľalo aj na dizajne svetových značiek Moet Chandon a Freixenet. Po redizajne Hubert de Luxe sa v novom šate čoskoro na trhu objaví aj Hubert Club a Hubert nealkoholický,“ povedal Peter Havrilák, manažér značky Hubert.

Nový Hubert de Luxe sa dostane na regále predajní postupne v nasledujúcich mesiacoch. Exkluzívne a „zbrusu“ nové vydanie si môžete zadovážiť aj z pohodlia domova na e-shope vinárstva Hubert J.E. www.hubertonline.sk, kde je dostupné už teraz.

Zdroj: Hubert J.E.

Nový Hubert de Luxe TV spot

Televízne reklamy vinárstva Hubert J.E. nás už pravidelne sprevádzajú decembrovým vianočným obdobím. Po mnohých rokoch značka obľúbených sektov stavila na novú televíznu kampaň, na ktorej sa podieľali naozaj veľké mená. Natáčanie spotu prebiehalo celú augustovú noc a podieľalo sa na ňom až 85 ľudí.

Počas jarných či jesenných mesiacov by kvôli pandémii nebolo možné niečo podobné realizovať. Réžiu televízneho spotu si vzala pod patronát skúsená a obľúbená režisérka, scenáristka, herečka a producentka Eva Doležalová. Exkluzívna je aj hudba, ktorú skomponoval Devin Johnson, hudobný skladateľ a producent, ktorý v minulosti pracoval aj pod vedením brilantného hudobného mága Hansa Zimmera. V roli  hlavných protagonistov sa predstavili skvelý Noel Czuczor a šarmantná Viktória Bobríková.

Pri tvorbe nového televízneho spotu sa stretli skutočne najlepší z najlepších. Natáčali sme na nádhernom zámku Ploskovice, kde sa natáčal aj známy film Miloša Formana „Amadeus“ či videoklip svetoznámej speváčky Celine Dion. Luxus bubliniek dopĺňali šperky od spoločnosti Bvlgari, ktoré boli kvôli ich vysokej hodnote pod neustálym dohľadom strážnej služby. Príbeh nového spotu je inšpirovaný príbehom Popolušky, ktorý je predsa večný,“ dodáva Ján Hybský, manažér marketingu vinárstva Hubert J.E.

Zdroj: Hubert J.E.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Hubert J.E.

Zdroje: Hubert J.E.
Zdieľať na Facebooku