24.06.2024, meniny má
20. apríla 2023

Jarné upratovanie na sídliskách či kvetinová brigáda v parku? Zapojte sa aj vy a spolu urobme zo Serede krajšie miesto

Jarné upratovanie na sídliskách či kvetinová brigáda v parku? Zapojte sa aj vy a spolu urobme zo Serede krajšie miesto
Zdroje: KC Priestor/IG OZ Vodny hrad
reklama

Pokiaľ hľadáte program na piatok či sobotu, chcete tento čas stráviť vonku a ešte pomôcť skrášliť naše mesto, v tom prípade máme pre vás pozvánky na dve veľmi zaujímavé podujatia.

Záleží aj vám na tom, ako vyzerá naše mesto? Veď je to naša vizitka. Staňte sa súčasťou niečoho väčšieho, nech môžeme spoločne hrdo chodiť po krásnej a čistej Seredi.

Jarné upratovanie v piatok

Brigádou, ktorú už zajtra organizuje KC Priestor, pomôžete k zveľadeniu Serede. Zúčastnite sa Jarného upratovania mesta a v príjemnej atmosfére môžete aj vy spolu prispieť k vyčisteniu nášho mesta.

Stretnutie je v piatok 21. apríla 2023 o 9.00 hod. na Námestí slobody pri pódiu. Na mieste prebehne rýchla porada a hneď potom už začnú ťažké boje s neporiadkom v našej milovanej Seredi. Deti aj domáci miláčikovia sú vítaní, nakoľko sa bude pohybovať v oblastiach bez intenzívnej premávky.

reklama

„Naším cieľom budú sídliská na Garbiarskej a Mlynárskej ulici, prípadne zámocký park, resp. seredský amfiteáter v závislosti od vašej účasti. Tak ako v minulosti, aj na najbližšie upratovanie zabezpečíme pitný režim, ochranné rukavice a vrecia či iné potrebné drobnosti. Na upratovanie tak stačí, ak prídete vyzbrojený dobrou náladou,“ informuje na svojom webovej stránke KC Priestor.

upratovanie

Zdroj: IG KC Priestor

Jarná brigáda v sobotu

Pri príležitosti piatkového Dňa Zeme pripravili Mestské múzeum a OZ Vodný hrad v Seredi Jarnú brigádu v parku, na ktorú srdečne pozývajú všetkých pomoci chtivých.

Príďte túto sobotu 22. apríla 2023 v čase od 14.00 do 16.00 hod. do Mestského parku v Seredi a priložte pomocnú ruku pri upratovaní priestranstva na nádvorí pri bastióne a prejazde kaštieľa.

„Chceme skrášliť okolie bastióna, aby sme mohli spoločenské akcie organizovať a robiť v upravenejšom prostredí,“ vysvetľuje občianske združenie na svojom instagramovom profile.

Na mieste sa budú vysádzať kvety a odstraňovať vyrastajúca burina. Organizátori poskytnú brigádnikom aj náradie a kvety si môžete aj priniesť. Počas brigády budú dobrá nálada, občerstvenie a skvelá káva zabezpečené.

brigáda

Zdroj: IG OZ.VODNYHRAD

Zdroj: IG OZ.VODNYHRAD

Zdroj: IG OZ.VODNYHRAD

Zdroj: IG OZ.VODNYHRAD

Zdroj: IG OZ.VODNYHRAD

Zdroj: IG OZ.VODNYHRAD

Zdroje: IG OZ Vodny hrad, seredskenovinky, kcpriestor.sk
Zdieľať na Facebooku