21.05.2024, meniny má
22. marca 2023

Jeden z najväčších česko-slovenských talentov Oktagon scény Roman Paulus z Paty si v Bratislave zmeria sily s nemeckým protivníkom

Jeden z najväčších česko-slovenských talentov Oktagon scény Roman Paulus z Paty si v Bratislave zmeria sily s nemeckým protivníkom
Zdroje: sfg.sk/OKTAGON MMA
reklama

Roman Paulus je slovenský MMA bojovník, ktorý pochádza z Paty a v súčasnosti je reprezentantom trnavského Spartakus Fight Gymu. Pod vedením známeho Attilu Végha zápasí celú jeho profesionálnu kariéru, čo je už viac ako 6 rokov.

Slovenský najmladší víťaz reality show Oktagon výzva a jeden z nepopierateľne najtalentovanejších zápasníkov sa opäť postaví do klietky, kde bude čeliť ďalšiemu obávanému súperovi.

Zvíťazí Roman v Bratislave?

Pred nedávnom bol dokonca Roman hosťom v relácii televízie TA3. Tam spolu s PR manažérom Oktagonu diskutovali nielen o poslednom zápase ale aj aké boli jeho prvé zážitky s bojovými športami. Celý rozhovor si môžete pozrieť kliknutím na tento odkaz.

Tentoraz bude Romanovým súperom obrovský nemecký talent s čiernym pásom v Brazílskom Jiu-Jitsu Niko Samsonidse. Ten má na svojom konte osem výhier, z toho sedem získaných v 1. kole.

reklama

Šampión najväčšej svetovej grapling a jiu-jitsu organizácie NAGA sa do klietky vracia po dvoch rokoch od zranenia v roku 2021. A že má našliapnuté na ďalšie rýchle ukončenia, ktoré má v obľube, o tom niet pochýb.

Tento veľmi zaujímavý a pikantný zápas v ľahkej váhe môžete vidieť naživo už 29. apríla 2023 v Bratislave na legendárnom štadióne Ondreja Nepelu. Lístky na OKTAGON 42 je možné zakúpiť už teraz na www.oktagonmma.cz.

Ak by ste si chceli pozrieť posledný Romanov zápas, kde zdolal poľského protivníka Dawida Karetu, prikladáme vám nižšie video z tohto súboja.

Roman

Zdroj: Oktagon MMA

Zdroje: FB OKTAGON MMA, oktagonmma.cz, seredsity.sk, hashtag.zoznam.sk
Zdieľať na Facebooku