21.05.2024, meniny má
21. marca 2023

Kedy sa futbalový štadión v Seredi dočká rekonštrukcie? Zistite viac o tejto problematike na druhom tematickom stretnutí s primátorom

Kedy sa futbalový štadión v Seredi dočká rekonštrukcie? Zistite viac o tejto problematike na druhom tematickom stretnutí s primátorom
Zdroje: Michal Dinga/FB Ondrej Kurbel primátor mesta Sereď
reklama

V poradí druhé tematické stretnutie z viacerých plánovaných sa uskutoční v závere tohto pracovného týždňa. Na ňom sa budete môcť opäť pýtať otázky aj priamo primátora Serede Ondreja Kurbela.

Toto stretnutie s primátorom mesta bude zamerané na stav rekonštrukcie seredského futbalového štadióna, ktorá je v Seredi už dlhodobo rozoberanou témou. Verejnosť tak získa príležitosť pýtať sa na dôležité informácie týkajúce sa futbalovej základne.

Dokedy bude seredský futbalový klub hrať domáce zápasy na „cudzích“ ihriskách?

Nielen príprava samotného projektu rekonštrukcie futbalového štadióna si prešla mnohými úskaliami a zmenami. Aj napriek tomu, že mesto malo dlhé dva roky k dispozícii dvojmiliónovú dotáciu, nie je na potrebnú rekonštrukciu vydané stavebné povolenie.

„Futbalový štadión je v hroznom stave a pred tým nesmieme zatvárať oči. Osobne som od nástupu do funkcie venoval veľmi veľa času a stretnutí tomu, aby sme v meste udržali alebo dostali novú dotáciu na rekonštrukciu štadióna,“ uviedol primátor Ing. Ondrej Kurbel.

reklama

Ak vás zaujíma problematika týkajúca sa budúcnosti domáceho futbalového pôsobiska, príďte na tematické stretnutie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 30. marca 2023 o 17.00 hod. v zasadacej miestnosti mestského úradu.

Toto stretnutie, ktoré by malo opäť trvať okolo hodiny, bude pre potreby mestského úradu aj zaznamenávané.

futbalový

Zdroj: Mesto Sereď

Zdroj: FB Ondrej Kurbel primátor mesta Sereď

Zdroje: Mesto Sereď, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku