04.03.2024, meniny má
13. februára 2024

Jeden z posledných plesov tejto sezóny bude niečím špeciálny. Valentínsky ples Záchranného systému Slovensko je už túto sobotu

Jeden z posledných plesov tejto sezóny bude niečím špeciálny. Valentínsky ples Záchranného systému Slovensko je už túto sobotu
Zdroje: freepik.com/FB Záchranný systém Slovensko
reklama

Plesová sezóna nám mieri do svojho finále. Ak ste ešte v tomto roku neboli na žiadnom plese, možno práve tento vás osloví.

Jedným z dôvodov môže byť aj prívlastok, ktorý vo svojom názve nesie – valentínsky. Ďalším môže byť fakt, že ho organizuje občianske združenie Záchranný systém Slovensko. To môžete poznať z mnohých pátracích akcií po nezvestných osobách, ktorých sa zúčastnili.

Valentínsky ples

Záchranný Systém Slovensko pomáha s pátraním po nezvestných osobách na dobrovoľníckej báze, teda bez nároku na honorár. Taktiež pomocou sociálnych sietí, svojej webstránky aj aplikácie rozširujú povedomie o aktuálne nezvestných osobách pomáhajú tak pri ich hľadaní aj v online svete.

Pomáhajú tiež pri rôznych kritických a mimoriadnych situáciách a vykonávajú edukačnú a prevenčnú činnosť na školách, zahŕňajúcu ukážky pátrania, prvej pomoci, prevencie a psychologickej diskusie.

reklama

Zdroj: FB Záchranný systém Slovensko

Občianske združenie organizuje 1. Valentínsky ples a srdečne pozývajú všetkých, ktorí ich chcú spoznať. Uskutoční sa v sobotu 17. februára 2024 o 19.00 hod. v seredskom dome kultúry.

Po hudobnej stránke bude večerom sprevádzať skupina Zeus a DJ Boris. V cene vstupného 55 eur na osobu je zahrnutý welcome drink, prípitok, dve večere, dve kávy, nealko, víno a candy bar. Návštevníkov tiež čaká bohatá tombola a foto búdka.

Ak chcete toto občianske združenie podporiť, môžete tak spraviť napríklad aj kúpou virtuálnej plesovej vstupenky. Stačí ak pošlete SMS s textom Ples na číslo 8866. Táto SMS správa je spoplatnená sumou päť eur.

záchranný

Zdroj: zachrannysystem.sk

 

Zdroje: zachrannysystem.sk
Zdieľať na Facebooku