20.06.2024, meniny má
18. novembra 2018

Krásne fotografie nášho mesta, ktoré ste zaručene ešte nevideli. Z týchto fotiek pochopíte, prečo to tu milujeme

reklama

Sereď je síce malé mestečko, no skrýva v sebe a vo svojom okolí naozaj veľa krásnych miest a šikovných ľudí. Dokazujeme to aj na našom instragrame @seredsity.sk, kde ste už mohli vidieť viac ako 130 unikátnych fotiek, ktoré inde neuvidíte.

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať šikovným Seredčanom, ktorí nám posielajú svoje fotky Serede a my ich veľmi radi zverejníme. Napríklad Michal Dinga, Vierka Mrlláková alebo Ondrej a Monika Chatrnúchovci. Ďakujeme, že sa pozeráte na naše mesto a okolie cez objektív foťáku a zachytávate naozaj jedinečné momenty.

Týmto článkom chceme povedať, že veľmi radi dáme šancu každému z vás, kto rad fotí a chcel by svoju fotografiu ukázať tisícom Seredčanov. V prvom rade, na to aby sme vás zverejnili nemusíte byť profesionálny fotograf. Stačí ak ste amatér a jednoducho sa vám vydarí záber. Vaše fotky nám pošlite do správy alebo nás označte #seredsity a my si vás už nájdeme.

Spolu sa pozrime na krásne fotky z nášho mesta a okolia. Všetky nájdete na našom Instagrame @seredsity.sk a budeme samozrejme veľmi radi, ak nás začnete sledovať aj na tejto sociálnej sieti.

reklama

Jeseň v našom meste


Krásna príroda v Dolnej Strede


Pohľad na rieku Váh


Prírodné divadlo nad našim mestom


Prechádzka v Dolnej Strede


Pohľad z mosta na naše mesto

Západ slnka pri hrádzi

Búrka nad našim mestom


Príroda na jeseň v našom meste

Dúha nad Sereďou počas leta

Východ slnka v Dolnej Strede


Páčil sa vám tento článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku