31.05.2023, meniny má
6. júla 2022

Kukuričné bludisko vo Vlčkovciach sa v sobotu premení na rozprávkové dobrodružstvo. Príďte s deťmi na akciu Rozprávkové blúdenie plnú obľúbených postavičiek

Kukuričné bludisko vo Vlčkovciach sa v sobotu premení na rozprávkové dobrodružstvo. Príďte s deťmi na akciu Rozprávkové blúdenie plnú obľúbených postavičiek
Zdroje: sezaland.sk/FB Rozprávkové blúdenie
reklama

Pokiaľ hľadáte program na víkend pre vás a vaše deti, stačí zájsť do neďalekej obce Vlčkovce, kde sa už túto sobotu 9. júla 2022 uskutoční fantastická akcia s názvom Rozprávkové blúdenie.

Nechajte sa spoločne zaviesť do sveta fantázie a rozprávok v kukuričnom bludisku, kde na vás budú čakať známe postavy z obľúbených detských príbehov.

Na ktoré postavičky sa môžete tešiť?

V bludisku nájdete osem rozprávkových postavičiek, ako napríklad Snehulienku, Fionu, Popolušku, Harryho Pottera, vodníka, kráľa, šaša či čarodejnicu. Tie budú mať pre vašich najmenších pripravenú kopu zaujímavých úloh.

Mimo bludiska budú prebiehať aj súťaže, pri ktorých sa skvelo zabavíte so samotným kráľom. O to všetko sa postarajú herci zo spoločnosti StepUp, ktorá rozdáva úsmevy v rámci svojho širokého repertoáru zábavných aktivít.

reklama

Ich kolektív tvoria mladí a skúsení profesionáli plní optimizmu, s pozitívnym prístupom k ľuďom a umeniu. Do ich projektov obsadzujú len tých najlepších umelcov, pedagógov, tanečníkov, zabávačov a animátorov. Jednoducho ľudí, ktorí sa pre vás vedia rozdať.

Nezabudnite si zobrať tieto veci

Vstupné pre deti od troch rokov a pre dospelých je 6 eur. Osoby so ZŤP majú zľavu 3 eurá. Organizátori upozorňujú, že v prípade nepriaznivého počasia bude rozprávkové blúdenie preložené na iný deň. Preto je potrebné sledovať ich profil na Facebooku.

Taktiež účastníkom pripomínajú, aby si so sebou priniesli pero alebo ceruzku, ktorými budú deti vypĺňať tajničky. Rozprávkové postavičky sa už teraz tešia na všetkých návštevníkov, pre ktorých si pripravili naozaj skvelý program.

Preto si naplánujte sobotňajší výlet v kukuričnom bludisku vo Vlčkovciach, kde bude zaručené, že bez úsmevu rozhodne neodídete.

Zdroj: FB StepUp – svet zábavy a umenia

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Rozprávkové blúdenie, stepup.sk
Zdieľať na Facebooku