28.05.2023, meniny má
23. septembra 2018

Lavička lásky v Seredi je miestom pre všetky zaľúbené páry

reklama

Ste zamilovaný pár, ktorý by chcel symbolicky spečatiť svoju lásku? V Seredi nato máte novú možnosť, ktorou je Lavička lásky. Toto miesto patrí všetkým zaľúbeným, ktorí chcú stráviť pár pekných chvíľ a zanechať odkaz na svoju lásku v podobe vysiaceho zámku. Kde ju ale nájdete? Jednoducho, nachádza sa pri moste smerom do campingu na ľavej strane v blízkosti bývalých kasární. Už ste tam boli?

Pár zaľúbencov sa už našlo a na okrasnej bráne s tvarmi v podobe srdiečok už vysia asi štyri zámky. Pozdravujeme Rudka a Mariku, ktorí svoje mená napísali na zámok 🙂 Vo svete je táto tradícia veľmi známa a polupárna. Zamilované páry uzamknú svoje zámky na znak nerozbitnej lásky a klúč hodia do rieky. Pozrite si ako vyzerajú mosty lásky napríklad v Paríži alebo Salzburgu.

Paríž Zdroj:www.livingnomads.com

Salzburg Zdroj:www.livingnomads.com

reklama

K finálnej podobe už zostáva len upraviť okolie a dodať nový náter. My dúfame, že z tejto milej veci sa stane tradícia pre všetkých zaľúbených a o chvíľu tam bude plno zámkov s vašimi menami. Prečo ale lavička lásky a prečo práve pri moste do campingu? Ako možno viete, camping sa niekedy nazýval aj ostrovom lásky a práve z tohto nostalgického dôvôdu svoj odkaz môžete zanechať na tomto miesty aj vy.

Lavička lásky v Seredi

Lavička lásky v Seredi

Lavička lásky v Seredi

Páčil sa vám tento článok? Podporte nás zdieľaním

Zdroje: www.livingnomads.com
Zdieľať na Facebooku