09.04.2020, meniny má
24. januára 2020

Luxury čistiareň v Seredi vám pomôže vyzerať na plese či zábave naozaj noblesne. Šaty predsa robia človeka

reklama

Určite to poznáte aj vy. S dobrým pocitom sa nadšení chystáte na ples alebo nejakú inú spoločenskú udalosť. Premýšľate nad outfitom, ktorý si oblečetie, akú kravatu či doplnky zvolíte, no zrazu zistíte, že z poslednej akcie ostali na vašich šatách či obleku škvrny, ktoré doma nedokážete vyprať.

Zamazať sa jednoducho dokážeme všetci. Sekunda nepozornosti, malá nehoda a nová drahá košeľa či šaty, na ktoré ste si vyčlenili rozpočet, sú zašpinené. O plesoch ani nehovoríme. Človek si vychutnáva dobré jedlo zo švédskych stolov a zrazu sa kúsok nejakej maškrty ocitne na vašom oblečení. Zamazať sa od kávy, vína alebo zákuskov je už klasika, o ktorej ani nemusíme písať.

Presne z takýchto dôvodov vyhľadávame čistiarne odevov. V dnešnom článku by sme vám radi odporučili seredskú Luxury čistiareň, ktorá v našom meste pôsobí už nejaký ten mesiac a môže sa popýšiť statusom, že je ekologická.

Nás v redakcii pred plesom zachránila na poslednú chvíľu a obleky nám vyčistila rýchlym a dôsledným spôsobom. Ak sa chcete dozviedieť viac o tom, ako vám vaše šaty v tejto čistiarni vyčistia, pozrite si náš dávnejší článok, kde sme ich služby testovali na viacerých typoch oblečenia.

Navyše, v seredskej pobočke vás privíta vždy usmiata pani majiteľka Želmíra Stránovská, ktorá má dobrú náladu aj vtedy, keď je práce pomaly až nad hlavu, a to doslova. Nižšie v článku sa dočítate, ktoré plesy nás v Seredi ešte čakajú a musíme uznať, že sa máte na čo tešiť.

Čistiareň nájdete v polyfunkčnej budove hneď vedľa pošty na adrese Poštová 4342/12. Otváracie hodiny sú v pondelok až piatok od 9.00 hod. do 17.00 hod. a pre tých, ktorí počas pracovného týždňa nestíhajú prísť, majú otvorené aj v sobotu od 9.00 hod. do 12.00 hod. Vybaviť objednávku a dohodnúť si termín čistenia môžete aj priamo na telefónnom čísle 0917 694 874.

Prečo je dôležité dbať na čistý oblek alebo šaty?

Na plese alebo rôznych spoločenských akciách stretneme vždy veľa priateľov či rodinných známych a jednoducho sa aj pred nimi chceme predviesť v čo najkrajšom svetle. Spoločenské akcie sú taktiež vhodná príležitosť na rôzne small talky (kratšie rozhovory), napríklad s potenciálnymi klientami alebo ľudmi, na ktorých chcete spraviť dojem. A ten sa ťažko spraví so škvrnou od pečenej kačky, ktorú ste jedli na predchádzajúcom plese.

Ako hovorí pravda odveká, šaty robia človeka. Ples alebo iná spoločenská udalosť je jednoducho chvíľa, kedy by sme si mali dať záležať na svojom zovňajšku. Samozrejme, nehovoríme o tom, aby ste to preháňali, nie každý si môže dovoliť kúpiť oblek alebo dámsku róbu od Armaniho a nie každý potrebuje vyzerať ako z titulnej stránky módneho časopisu. To najmenšie, čo môžeme pre seba spraviť, je to, že si dáme vyčistiť oblek alebo šaty.

Luxury čistiareň vyčistí naozaj všetky látkové materiály od výmyslu sveta. Saká, svadobné šaty, košele, bundy, kožuchy, nohavice, bielizeň, kabáty, svetre, šaty, ale aj koberce, záclony, vankúše, deky, spacie vaky či pracovné oblečenie si môžete nechať spoľahlivo a kvalitne vyprať, vyčistiť a vyžehliť expresne s dodaním do 24 hodín.

Aké plesy nás ešte čakajú v roku 2020?

Plesovú sezónu 2020 v Seredi odštartoval XXVI. Mestský reprezentačný ples a uzatvára ju na konci marca už každoročne krásna charitatívna akcia Spojme sa pre deti, ktorú organizuje Centrum pre deti a rodiny Sereď a celý výťažok z akcie sa využije na ich vzdelávanie a učebné pomôcky, letné tábory, a tiež na zlepšenie podmienok v centre. V minulom roku sa vyzbieralo približne 6 900 eur, čo je naozaj fantastické.

Kompletný rozpis plesov vrátane okolitých dedín nájdete na tomto odkaze.

25. 1. 2020                 19. ples rodičov
Miesto konania:        DK Sereď
Organizátor:              Spoločenstvo rodičov pri CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi
Vstupné:                     30 eur/1 osoba

8. 2. 2020                   18. Valentínsky ples AFK Vodra
Miesto konania:        ŠportClub Trio
Organizátor:              AFK Vodra Sereď
Vstupné:                     20 eur/1 osoba

8. 2. 2020                  Benefičný ples plný hviezd
Miesto konania:        DK Sereď
Organizátor:              Pomocníček o. z.
Vstupné:                     50 eur/1 osoba

14. 2. 2020                21. Valentínsky gymnaziálny ples
Miesto konania:        DK Sereď
Organizátor:              Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď
Vstupné:                     25 eur/1 osoba

Zdroj: pexels.com

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Čistiareň Luxury.

Zdieľať na Facebooku