15.08.2020, meniny má
reklama
3. júla 2020

Magický Avatar fest sa uskutoční tento víkend už po ôsmykrát. Sereď sa premení na duchovné centrum Slovenska

Magický Avatar fest sa uskutoční tento víkend už po ôsmykrát. Sereď sa premení na duchovné centrum Slovenska
zdroj: avatarfest.sk
reklama

Už ôsmykrát sa v našom seredskom dome kultúry bude konať úspešný festival  Jógy – Hudby duše a Zdravia. Tohtoročný Avatar fest nesie podtitul Oslava života. Už tento víkend 4. – 5. júla 2020 čaká na návštevníkov znovu mnoho jogových cvičení, meditácií či prednášok o bylinkách. Taktiež prednášky o zdravom varení a životospráve, transcendentálnej joge, o správnom dýchaní, ajurvéde, partnerskom žití, slovanských tradíciách a všetkom, čo so zdravím súvisí. Popritom ako vždy kopec krásnej a liečivej hudby, bubnovačiek, krásnych jemných spevov a príjemných relaxačných tónov. Vrcholov festivalu bude tento ročník viac.

Jarná časť už tento víkend

Avatar Fest je už takmer tri roky súčasťou seredského „kultúrneho vyžitia“. Prvýkrát sa konal v Seredi ešte pod názvom Prem Avatar Fest v decembri v roku 2016. Odvtedy je už pravidelne rozdelený na jarnú časť, ktorá sa konala v apríli a jesennú časť v novembri. Kvôli pandémii sa však Avatar fest posunul až na tento prvý júlový víkend.

Súčasťou festivalu je každoročne bohatý AVATAR trh s mnohými EZO – EKO – ETHNO – BIO – HANDMADE stánkami. Úžasnú atmosféru dotvárajú čajovníci z čajovne SURYA a Dobromilka s jej VEGE tímom a rozprávkovo dobrým jedlom. Brány festivalu sa pre návštevníkov otvárajú v sobotu ráno už o 8.00 hod. a v nedeľu o 8.30 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť na tomto odkaze. Vstupenkám zakúpeným na mieste sa tento rok cena nemení.

Zdroj: FB Avatar Fest 2020 – Oslava Života

Koľko toho stihnete, je na vás

Program bude prebiehať súčasne v 6 priestoroch, ktorými sú: Divadelná sála, Energia Jógy – telocvičňa Gymnázia Vojtecha Mihálika Sereď, Banketová sála, Tanečná sála, Učebňa a bonusovo aj na pódiu. Vzhľadom k rozsiahlosti programu, nie je možné absolvovať všetko. Organizátori doporučujú vybrať si 3 – 4 programy v priebehu dňa: 2 – 3 prednášky, možno cvičenie či workshop a nejaký koncert.

Zvyšok času si návštevníci môžu užiť s chutným jedlom, čajíkom alebo len tak s priateľmi, či medzi stánkami. V duchu hesla „menej je niekedy viac“ organizátori garantujú všetkým prítomným príjemný deň plný pohody, kľudu, vrúcnych stretnutí, príjemných rozhovorov a magickej atmosféry.

Všetky dostupné informácie a naozaj bohatý program si môžete prezrieť buď na Facebooku Avatar festu alebo na oficiálnej webovej stránke.

Zdroj: FB Avatar Fest 2020 – Oslava Života

Fotka Avatar Fest.

Zdroj: FB Avatar Fest 2020 – Oslava Života

Fotka Avatar Fest.

Zdroj: FB Avatar Fest 2020 – Oslava Života

Páčil sa vám článok? Podporte udalosť zdieľaním.

Zdroje: avatarfest.sk
Zdieľať na Facebooku