04.03.2024, meniny má
8. decembra 2023

Materská škola v Dolnej Strede môže aj s vašou pomocou získať pre deti hodnotné ceny

Materská škola v Dolnej Strede môže aj s vašou pomocou získať pre deti hodnotné ceny
Zdroj: google.com/maps/FB Veríme v zábavu
reklama

S blížiacimi sa Vianocami a koncom roka sa stávajú citlivejší a vnímavejší nielen všetci ľudia, ale aj mnohé firmy. Ponúkajú finančnú či materiálnu pomoc, častokrát zameranú aj na tých najmenších.

Podobne je to so spoločnosťou Veríme v zábavu, ktorá sa rozhodla potešiť základné či materské školy hodnotnými cenami. A takouto je aj Materská škola v Dolnej Strede.

Vianočný grant

Mnohé základné aj materské školy na Slovensku sa so žiadosťami o finančnú či materiálnu pomoc obracajú nielen na rodičov, ale aj na rôznych sponzorov. Rovnako sa snažia využívať všetky možné granty a projekty, na aké natrafia.

Spoločnosť Veríme v zábavu vyrába certifikované športové a detské ihriská, ktoré realizuje po celom Slovensku. Ku koncu roka sa rozhodla obdarovať školy a škôlky vianočným grantom.

reklama

Jeho súčasťou sú hodnotné ceny ako kolotoč, pružinová hojdačka a edukatívna tabuľa. Ceny sú pripravené pre výhercov vrátane dodania a montáže.

Zdroj: google.com/maps

Ako sa zapojiť?

Materská škola v Dolnej Strede by rada získala niektorú z vyššie uvedených zaujímavých cien a tu už prichádza na rad aj naša pomoc. Stačí, ak si na Facebooku nájdete stránku Veríme v Zábavu, dáte jej páči sa (like) a pod tento príspevok napíšete do komentára Materská škola/MŠ Dolná Streda.

Súťaž trvá do 20. decembra 2023 a každý môže danú škôlku uviesť iba raz. Súťaž prebieha na Facebooku aj na Instagrame. Tak pomôžme spolu získať škôlkarom v Dolnej Strede nový prvok na ihrisko.

Zdroje: FB Veríme v zábavu, FB Dolná Streda a okolie
Zdieľať na Facebooku