04.03.2024, meniny má
7. decembra 2023

Mesto poskytne zadarmo posypovú soľ. Prísť si po ňu môžu na mestský úrad obyvatelia z rodinných domov aj domoví dôverníci z bytových domov

Mesto poskytne zadarmo posypovú soľ. Prísť si po ňu môžu na mestský úrad obyvatelia z rodinných domov aj domoví dôverníci z bytových domov
Zdroje: Seredsity.sk/popsi.com
reklama

Počasie nám posledné dni predviedlo, ako by mala naozaj vyzerať zima a december. Štipľavé mrazy nás nútia vytiahnuť aj tie hrubšie veci, ktoré máme schované vzadu v skrini lebo ešte nebol ten správny čas, a prvá väčšia snehová prikrývka zaobalila aj naše mesto do krásnej bielej periny.

S krásnou a mrazivou zimou sa však spájajú aj šmykľavé chodníky. Hoci to niekedy môže vyzerať smiešne vidieť niekoho „začať korčuľovať“ na chodníku, takýto pád môže mať aj horšie následky ako len narazené ruky.

Posypovú soľ si vyzdvihnete osobne

Mnohí isto ocenia krok, ktorý spravilo mesto v týchto dňoch. Mestský úrad Sereď informoval o tom, že obyvateľom mesta v prípade ich záujmu poskytne posypovú soľ zadarmo.

O posypovú soľ môžu požiadať obyvatelia z rodinných domov, ako aj domoví dôverníci z bytových domov. Posypovú soľ si stačí vyzdvihnúť v kancelárii č. 31 na mestskom úrade.

reklama

Zdroj: seredskenovinky.sk

Treba si priniesť vlastné nádoby prípadne vrecia, do ktorých vám bude soľ presypaná. Posypovú soľ dostanete na mestskom úrade v týchto termínoch:

Pondelok – Štvrtok : od 7.30 hod. do 8.00 hod. a od 14.30 hod. do 15.00 hod.,
Piatok : od 7.30 hod. do 8.00 hod. a od 13.30 hod. do 14.00 hod.

posypovú

ZDROJ: POPSCI.COM

Zdroje: FB Mesto Sereď, seredsity.sk, seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku