08.12.2023, meniny má
8. októbra 2023

Mesto Sereď nezabúda na svojich seniorov. V spolupráci s domom kultúry si pre nich pripravilo ďakovné podujatie

Mesto Sereď nezabúda na svojich seniorov. V spolupráci s domom kultúry si pre nich pripravilo ďakovné podujatie
Zdroje: seredsity.sk/freepik.com
reklama

S mesiacom október sa už tradične spája prívlastok Mesiac úcty k starším. Ako sa vraví v jednom citáte Matky Terezy „Ľudstvo umiera na nedostatok lásky a vzájomnej úcty. Nikto nemá na nikoho čas, iba na seba.“.

Preto sa obráťme k našim starším a venujme im v tento čas o to viac slov, srdečných pohľadov, úcty a rešpektu. Niet pochýb o tom, že si to zaslúžia.

Špeciálne pre seniorov

Mesto Sereď si pri tejto výnimočnej príležitosti pripravilo pre všetkých seniorov v spolupráci s domom kultúry zaujímavý program. Podujatie s výstižným názvom Ďakujeme Vám sa bude konať už vo štvrtok 12. októbra 2022 o 14.30 hod. v Dome kultúry v Seredi. Babičky aj dedkovia sa majú na čo tešiť.

Pre seniorov bude pripravené občerstvenie aj dobrá atmosféra. Nebude chýbať ani hudobný hosť, ktorým bude dvojica Rišo a Mišo. V programe vystúpia talentované deti zo ZUŠ J. F. Kvetoňa.

reklama

Vstup je zdarma, takže môžu prísť naozaj všetci. Neváhajte teda a určite posuňte túto informáciu aj vašim rodičom, starým rodičom či iným seniorom vo vašom okolí. Tento mesiac patrí práve im.

Zdroj: pexels.com

Zdroje: seredsity.sk, Seredské novinky - Mestský úrad
Zdieľať na Facebooku