08.12.2023, meniny má
23. novembra 2022

Mestská polícia v Seredi musela riešiť znečisťovanie verejného priestoru. Jedna z osôb odišla napriek zadržanému vodičskému preukazu z miesta na aute

Mestská polícia v Seredi musela riešiť znečisťovanie verejného priestoru. Jedna z osôb odišla napriek zadržanému vodičskému preukazu z miesta na aute
Zdroje: FB Mestská polícia Sereď/seredsity.sk
reklama

Mestská polícia v Seredi musela v týchto dňoch riešiť dva priestupky ohľadom znečisťovania životného prostredia. Jedna z osôb odišla z miesta priestupku na vozidle, hoci mala zadržaný vodičský preukaz. Prípad následne riešila štátna polícia.

Informácie poskytla mestská polícia na svojom Facebooku. Pokiaľ si vo svojom okolí všimnete podobné podozrivé konanie, nahlásiť ho môžete na telefónnom čísle 031/789 25 41.

Nábytok pálil na Cukrovarskej ulici

Prvý prípad sa odohral 13. novembra 2022 na Cukrovarskej ulici 181, kde mestská polícia obdržala oznámenie ohľadom spaľovania odpadu. Hliadke sa v rámci objasňovania podarilo stotožniť 35-ročného páchateľa s iniciálami R. L., ktorého bližšia identita nie je známa.

Na mieste podpálil nábytok – drevené stoličky a skrine. K založeniu požiaru sa priznal a následne bol priestupok vyriešený uhradením blokovej pokuty.

reklama

Zdroj: FB Mestská polícia Sereď

Nerešpektovala úradné rozhodnutie

Hliadka mestskej polície zistila počas kontroly na Bratislavskej ulici znečisťovanie verejného priestranstva. Priestupku sa dopustila žena sediaca v osobnom vozidle. Po doriešení priestupku auto naštartovala a z miesta odišla.

Mestská polícia však mala vedomosť o zadržaní jej vodičského preukazu, a preto vozidlo pomocou majáku zastavila a privolala hliadku štátnej polície. Dôvodom bolo podozrenie zo spáchania trestného činu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Zdroje: FB Mestská polícia Sereď
Zdieľať na Facebooku