20.06.2021, meniny má
23. mája 2021

Mladý Seredčan Jakub schudol neuveriteľných 30 kíl aj vďaka službám Naturhouse. Jeho premena môže byť inšpiráciou aj pre vás

Mladý Seredčan Jakub schudol neuveriteľných 30 kíl aj vďaka službám Naturhouse. Jeho premena môže byť inšpiráciou aj pre vás
Zdroj: Naturhouse Sereď

Zlá pandemická situáciu je, dúfame, už za nami, no jej negatívne dôsledky budeme vnímať ešte dlho. Z každej situácie sa však dá zobrať či nájsť v nej niečo pozitívne, čo si povedal aj mladý Seredčan Jakub Siva, ktorý využil pandémiu koronavírusu a zatvorené školy vo svoj prospech.

Dlhé dni, ktoré trávil doma, premenil na príležitosť, kedy sa rozhodol zmeniť svoju životosprávu a samotný životný štýl. Na tejto ceste však nebol sám. Okrem jeho milovanej mamy mu na ceste za novým životom pomáhala aj seredská pobočka Naturhouse so sídlom na Parkovej ulici v Seredi.

Táto výživová poradňa sa za roky svojho pôsobenia v našom meste stala silnou značkou. Obyvateľom Serede je dobre známa, nakoľko pomohla mnohým ľuďom bojujúcim nielen s nadváhou, ale aj s inými problémami. Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 0915 722 793. 

V článku vám ukážeme túto úžasnú premenu, ktorá vás určite presvedčí, prečo tejto spoločnosti môžete dôverovať. Ak ste nezachytili náš minulý článok o fantastických premenách Seredčaniek, určite vám odporúčame naňho kliknúť a inšpirovať sa na vašej ceste ľudmi, ktorí dokázali pre mnohých nemožné.

Najdôležitejšie je odhodlať sa a urobiť prvý krok. Teraz, nie až od pondelka

16-ročný študent Jakub zavítal do poradne koncom októbra 2020. Práve zostal doma zo školy kvôli zlej pandemickej situácii. Tento čas sa mu zdal ako vhodný na to, aby skúsil schudnúť, a po dohode s mamou sa rozhodli, že to skúsia pod odborným dohľadom vo výživovej poradni Naturhouse.

V úvode absolvoval vstupnú konzultáciu, ktorou si prechádza každý klient. Jakub dostal pediatrický výživový plán, rady ohľadom výberu vhodných potravín a usmernenie aj v rámci pohybovej stránky, ktorá ide v chudnutí ruka v ruke so stravou.

Už od začiatku k celej premene pristupoval veľmi zodpovedne a bol si vedomý, že ak so svojím životným štýlom niečo nespraví práve teraz, môže to mať trvalé následky na jeho zdravie. Motiváciu nachádzal v každom, hoci aj malom úspechu, ktoré ho hnali ďalej za svojou vysnívanou postavou.

Týždeň čo týždeň chodil na pravidelné kontroly, ktoré sú veľmi potrebné, nakoľko každý organizmus môže na nové stravovanie reagovať inak. Je preto dôležité zaznamenávať si nielen samotnú hmotnosť, ale aj pocity.

Podľa jeho výsledkov mu bol od Naturhouse doporučený vždy nový jedálniček bohatý na vitamíny a minerály, zdravé tuky, sacharidy a bielkoviny (vhodný pre deti 14 – 18 rokov). A kilá išli pri každej kontrole dole.

“Nikdy sa na nič nesťažoval, nefrflal, nevnášal do toho procesu svoj vlastný rozum – chcel iba schudnúť a dôveroval nám. Bol príjemným prekvapením aj pre mňa, nakoľko som sa s takýmto prístupom a disciplínou u takého mladého človeka ešte nestretla. Samozrejme, rada by som pochválila aj Jakubovu maminu – stála pri ňom od začiatku,  podporovala ho, kontrolovala a hlavne trpezlivo pripravovala raňajky, desiatu, obed.” Radka Drábiková, majiteľka spoločnosti Naturhouse Sereď

Zdroj: Naturhouse Sereď

Služby Naturhouse v Seredi môže využiť ktokoľvek

Služby značky Naturhouse spočívajú v dvoch krokoch. Zaujímavé informácie si môžete prečítať aj na ich facebookovej stránke Naturhouse Sereď, ale ako to vyzerá na začiatku, vám priblížime tu a teraz.

Prvou službou a prvým krokom sú konzultácie, ktoré sú pre potenciálnych klientov zdarma. Na nich si vás ako klienta na pobočke odvážia, prejdú si s vami dôvod chudnutia, prekonzultujete spolu aj váš zdravotný stav.

Pred definitívnym rozhodnutím, či sa obrátite na služby Naturhouse, môžete vyskúšať balíčkovú formu v podobe kúpenia produktov a stravovacieho plánu na tri týždne. Garantujeme vám absolútnu profesionalitu a odborné poradenstvo.

Najviac využívanou je však klasická metóda. Pri nej absolvujete úvodnú konzultáciu, spolu so zamestnankyňou si spíšete váš dotazník o zdraví, alergiách či chorobách a intoleranciách. Spoločne si prejdete jedálniček a vaše doterajšie stravovanie. Budete odvážený, odmeraný a pomocou špeciálnej váhy vám bude zistený bazálny metabolizmus, percento telesného tuku či vaše BMI.

Ďalšie detaily si môžete prečítať v našom rozhovore s Radkou Drábikovou, ktorá sa tejto značke rozhodla dôverovať pred viac ako 8 rokmi a založila jej prvú pobočku práve v našom meste.

Zdroj: Seredsity.sk

Seredčan Jakub schudol zo 106 kilogramov na 75

Po šiestich mesiacoch tvrdej driny a dodržiavania jedálneho plánu je Jakub ľahší o 31 kg. Určite nám dáte za pravdu, že teraz je z neho úplne iný chalan, a to doslova od hlavy až po päty. Aktuálne spolu s Naturhouse ukončili redukčnú fázu a Jakub nastúpil do takzvanej udržiavacej fázy, kde sa učí, ako sa má správne stravovať aj ďalej, aby jojo efektom nenabral stratené kilá späť.

Tento príbeh nech slúži ako motivácia pre tých z vás, ktorí stále váhate, či ísť do boja s prebytočnými kilami, alebo pre tých, ktorí ste to už vzdali a chýba vám inšpirácia. Vždy je to však iba o vás a vašej hlave. Bez tvrdej driny a dodržiavania stanovenej stravy to nepôjde, no vždy je dôležité vedieť, že začať sa dá kedykoľvek.

“Nepátrame po dôvode prečo ľudia priberajú, dôvodov je veľa , niekedy je to slabá vôľa, zdravotné problémy, rodinné problémy. Podstatné a dôležité je rozhodnúť sa a začať.” Radka Drábiková, majiteľka spoločnosti Naturhouse Sereď

Jakub všetko vyššie spomenuté pochopil a začal čím skôr. Zmeniť starý životný štýl nie je chvíľková záležitosť, ale dlhodobý proces, ktorý si vyžaduje pevnú a nezlomnú vôľu a, samozrejme, aj podporu vášho blízkeho okolia. Odborníci z Naturhouse budú pri vás stáť a podporovať vás na celej ceste za vaším zdravším ja.

Ak by ste aj vy mali záujem dozvedieť sa niečo viac o svojom tele, napríklad zistiť percento tuku, viscerálny tuk, telesnú vodu či metabolický vek, tak neváhajte a kontaktujte špecialistov na stravovanie zo spoločnosti Naturhouse Sereď. Stačí iba jeden telefonát na číslo 0915 722 793, ktorý vám môže zmeniť život. Presne tak, ako mladému Jakubovi.

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse Sereď.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse Sereď.
Zdieľať na Facebooku