19.05.2024, meniny má
24. februára 2024

Moderné nákupné centrum Prúdy bude ponúkať široký výber rôznych obchodov. Termín otvorenia sa nezadržateľne blíži a s ním aj spustenie ďalšej etapy

Moderné nákupné centrum Prúdy bude ponúkať široký výber rôznych obchodov. Termín otvorenia sa nezadržateľne blíži a s ním aj spustenie ďalšej etapy
Zdroj: Retail Park Prúdy

V našom meste už čoskoro vznikne miesto, ktoré Seredčanom ušetrí obrovské množstvo času, ktorý predtým museli vynaložiť na cestovanie za nákupmi. Nákupné centrum Prúdy, ktorého rozmanitosť bude postavená na silnej základni známych značiek, prichádza s nespočetnými výhodami pre svojich návštevníkov.

Nákupné centrum rozšíri ponuku služieb a občianskej vybavenosti v Seredi, v časti Stredný Čepeň, a bude slúžiť širokej spádovej oblasti. Developer plní svoj sľub a z polyfunkčnej zóny Prúdy sa postupne stáva plnohodnotná, samostatná a sebestačná štvrť.

Toto nové nákupné centrum s celkovou výmerou 2900 m² nie je len miestom na nakupovanie, ale stáva sa aj neodmysliteľnou súčasťou nového bývania v tomto prekvapujúcom rozvojovom projekte. Nakúpné centrum doplní už úspešne etablovaný supermarket Billa a rozšíri občiansku vybavenosť v lokalite Prúdy.

Ak ste zvedaví na predbežný termín slávnostného otvorenia nového nákupného centra, nájdete ho nižšie v článku.

reklama

Prúdy však nie sú len miestom pre inovatívne nákupy, predstavujú aj revolučný prístup k bývaniu. V rámci tohto ambiciózneho developerského projektu majú záujemcovia o nové bývanie na výber z troch rovnako skvelých alternatív. Môžu si zakúpiť stavebný pozemok, priestranný byt alebo už dokončený a skolaudovaný rodinný dom. Prúdy sa tak postupne stanú miestom, kde sa môžu rodiny usadiť a budovať si svoj vlastný domov.

V prípade, že by ste sa chceli informovať o možnostiach bývania v tomto krásnom projekte, odporúčame vám navštíviť stránku www.hausland.sk. Pre konkrétnejšie informácie môžete kontaktovať priamo zástupcov projektu na telefónnom čísle 0908 682 422 alebo emailom na adrese info@hausland.sk.

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Aké značky nájdete v novom nákupnom centre Prúdy?

Medzi hlavných nájomcov patrí drogéria DM, TEDI, Vesnala lekáreň, Sinsay, GGtabak a Planeo Elektro – značky, ktoré sľubujú spojiť svoje sily a priniesť vám nákupný zážitok, ktorý si zamilujete. Nakupovanie sa tak stane jednoduchým a pohodlným. Od kozmetiky až po elektroniku, nákupné centrum zabezpečí všetky vaše potreby. Vďaka supermarketu Billa môžete spraviť plnohodnotný nákup do domácnosti na jednom krásnom mieste.

Prítomnosť renomovaných značiek ako DM, TEDI, Vesnala lekáreň, GGtabak, Sinsay a Planeo Elektro zaručuje, že každý nákup bude spojený s kvalitou a spoľahlivosťou. Zákazníci môžu očakávať nielen výnimočný sortiment, ale aj výnimočné služby.

Planeo Elektro prinesie do nákupného centra zázemie najmodernejších technologických trendov. Nech už hľadáte najnovší smartfón, inovatívne spotrebiče do domácnosti alebo špičkovú elektroniku, Planeo Elektro bude vaším spoľahlivým partnerom v technologických novinkách.

Milovníci módy sa môžu tešiť na trendy a cenovo dostupné oblečenie od Sinsay. S ich širokým výberom odevov a doplnkov si každý návštevník môže dopriať štýlový kúsok, ktorý vystihuje jeho osobnosť.

TEDI prichádza so svojím nezameniteľným konceptom kreatívnych a cenovo dostupných produktov. Každý, kto vyhľadáva originálne a zaujímavé veci pre domácnosť či darčeky, bude nadšený rozmanitosťou, ktorú TEDI prináša.

Vesnala lekáreň zabezpečí, aby mali zákazníci prístup k najlepšej zdravotnej starostlivosti a kvalitným liekom. Bezpečnosť a starostlivosť o zdravie návštevníkov sú pre nich prioritou, ktorú prezentujú aj prostredníctvom svojho sortimentu. Seredčania sa tak určite majú na čo tešiť.

Slávnostné otvorenie nového nákupného centra Prúdy je naplánované na koniec mája 2024.

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Seredské Prúdy sa stali vyhľadávanou a obľúbenou lokalitou

S možnosťou zakúpenia stavebných pozemkov, bytov alebo dokončených rodinných domov ponúka táto nová štvrť v Seredi svojim obyvateľom jedinečnú príležitosť zažiť moderné bývanie v spojení s prírodou a výhodami všetkých potrebných služieb. Otvorte dvere svojho nového domova v Prúdoch a začnite svoju cestu k novým začiatkom.

Pre tých, ktorí snívajú o vlastnom dome, ponúkajú Prúdy stavebné pozemky, čo je jedinečná príležitosť vytvoriť si domov presne podľa vlastných predstáv. S rôznymi veľkosťami a umiestnením stavebných pozemkov je možné si vybrať to správne miesto pre budúci domov a začať s jeho výstavbou. V prípade, že hľadáte jedinečné stavebné pozemky, ktoré sú súčasťou modernej časti Seredi, tak ich nájdete na stránke www.hausland.sk.

Aktuálne si môžete zaobstarať naozaj krásny a moderný rodinný dom. Štvorizbový dom s garážou pre jedno vozidlo je umiestnený na pozemku s výmerou 674m². Dom pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou a komory v dennej časti. V nočnej časti je ďalej kúpeľňa, chodba a tri samostatné spálne. Stavby sú realizované z kvalitných materiálov a v súlade so štandardom pre výstavbu nízkoenergetickej stavby s certifikátom A0. Celú ponuku nájdete na tomto odkaze.

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Prečo si Seredčania obľúbili túto lokalitu?

Jedinečná lokalita s prírodnými prvkami: Prúdy sú situované v okolí s krásnou prírodou a výhľadmi, čo z nich robí ideálne miesto na bývanie pre tých, ktorí túžia po spojení s prírodou a súčasne chcú mať všetky výhody modernej civilizácie na dosah ruky.

Komplexná infraštruktúra: Noví obyvatelia môžu očakávať nielen pohodlné nákupy, ale aj blízkosť škôl, zdravotníckych zariadení a ďalších potrebných služieb. Komplexná infraštruktúra robí z Prúdov nielen miesto pre život, ale aj pre rast a rozvoj rodín.

Možnosti individualizácie: Záujemcovia o stavebné pozemky majú možnosť navrhnúť si svoj vlastný dom podľa osobných preferencií a potrieb. To umožňuje vytvorenie útulného a jedinečného domova, ktorý odráža charakter a štýl každej rodiny.

Bezstarostné presťahovanie: Tí, ktorí si vyberú dokončený rodinný dom, sa môžu tešiť na bezstarostné presťahovanie. Všetky potrebné práce sú už vykonané, a tak noví obyvatelia môžu začať svoj nový život bez zbytočného odkladu.

V prípade, že by ste sa chceli informovať o možnostiach bývania v tomto krásnom projekte, odporúčame vám navštíviť stránku www.hausland.sk. Pre konkrétnejšie informácie môžete kontaktovať priamo zástupcov projektu na telefónnom čísle 0908 682 422 alebo emailom na adrese info@hausland.sk.

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Retail Park Prúdy

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Retail Park Prúdy.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Retail Park Prúdy
Zdieľať na Facebooku