13.08.2022, meniny má
9. júla 2022

Na hodoch v obci Šoporňa vystúpi Majk Spirit, Kollárovci, Polemic a ďalšie hudobné hviezdy. Pozrite si celý program nabitý akciami

Na hodoch v obci Šoporňa vystúpi Majk Spirit, Kollárovci, Polemic a ďalšie hudobné hviezdy. Pozrite si celý program nabitý akciami
Zdroje: hudba.zoznam.sk/soporna.sk/piestanskydennik.sk
reklama

Obdobie hodov a slávností sa už začalo v plnom prúde a výnimkou nie je ani neďaleká obec Šoporňa, v ktorej sa od piatka 5. augusta do pondelka 8. augusta 2022 uskutoční hromada koncertov.

Tešiť sa môžete na naozaj pestrý program plný zábavy, o ktorú sa postarajú hviezdne mená, ako raper Majk Spirit či hudobná skupina Polemic. Jednorazové vstupné na deň stojí 4 eurá. 

Piatok 5. augusta

V piatok si pre vás obec pripravila fantastickú diskotéku s Huxomedia DJ’s, ktorá sa začne o 20.00 hod. a potrvá až do 5.00 hod. rána. Taktiež by ste si nemali nechať ujsť vystúpenie Petra Bažíka, ktorého môžete poznať z mnohých speváckych súťaží, ako Slovensko hľadá SuperStar, Eurovision Song Contest či X Factor, ktorý dokonca vyhral.

Hviezdou večera bude slovenská ska/reggae skupina Polemic, ktorá v rámci svojho vyše tridsaťročného pôsobenia koncertovala v Poľsku, Nemecku, Švajčiarsku, Taliansku, Chorvátsku či vo Veľkej Británii.

reklama

Medzi ich najväčšie hity patria skladby, ako Komplikovaná, Ona je taká, Dokonalý zločin či Tancuj. Rytmy reggae stálice v tento večer zaručene roztancujú aj vás, preto sa rozhodne máte na čo tešiť.

Zdroj: FB Obec Šoporňa – oficiálna FB stránka

Sobota 6. augusta

Pokiaľ ste prišli o diskotéku s Huxomedia DJ’s v piatok, nezúfajte, pretože skvelá zábava sa zopakuje aj v nasledujúci deň do 5.00 hod. ráno. Na pódiu vystúpi aj ďalšia hviezda zo Superstar, a to Karmen Pál-Baláž, ktorá si svojím nádherným hlasom podmanila divákov v roku 2018. Odvtedy stihla koncertovať s prešovskou skupinou Peha a neskôr so skupinou Acoustic Nights.

Ďalej vystúpi spevák, ktorého hádam ani nie je potrebné predstavovať. Slovenský raper Majk Spirit začínal v skupine H16 a počas svojej dlhej kariéry stihol vyprodukovať množstvo skladieb, ako Good Vibration, Ja a Ty či Primetime, ktoré sa stali okamžitými hitmi.

O 17.00 hod. sa priaznivci športu môžu tešiť na Majstrovský futbalový zápas, v ktorom sa proti sebe postaví ŠK Šoporňa a FC Neded. Čerešničkou na torte bude večerný ohňostroj.

Nedeľa 7. august

V nedeľu nebude o 8.00 hod a o 11.00 hod chýbať omša v Rímskokatolíckom kostole Panny Márie Snežnej. Do tanca vám od 16.00 hod. zahrá folková skupina BRAVO, ktorú tvoria traja bratia z obce Nová Ľubovňa. V ich repertoári nájdete vlastné, ľudové, ale aj moderné piesne, ku ktorým pridávajú aj hovorené slovo.

Čo by to bolo za hody, ak by na pódiu chýbali heligonkári? Preto si nenechajte ujsť vystúpenie dua Poliakovci, ktoré tvoria nadaní súrodenci Aneta a Martin z obce Krasňany.

O zábavu pre všetky vekové kategórie sa postará aj kapela Kollárovci, ktorá je zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Večer zakončí opäť diskotéka s Huxomedia DJ’s do 24.00 hod.

Pondelok 8. augusta

Záverom hodových slávností bude Hodový futbalový zápas Výber starostov proti Výberu Šoporne, ktorý sa začne o 17.00 hod. Obec si pre svojich obyvateľov pripravila naozaj nabitý program plný hviezdnych mien, ktoré sa postarajú o zaručenú zábavu.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Obec Šoporňa - oficiálna FB stránka
Zdieľať na Facebooku