16.05.2022, meniny má
16. januára 2022

Na korčuľovanie môžete využiť klzisko v Šali alebo Hlohovci. Uvítali by ste také aj v Seredi?

Na korčuľovanie môžete využiť klzisko v Šali alebo Hlohovci. Uvítali by ste také aj v Seredi?
Zdroj: hlohovec.sk/exisport.com
reklama

Sezóna korčuľovania už odštartovala a mnohé mestá ponúkajú svojim občanom možnosť využitia klzísk. V Seredi síce takéto klzisko nemáme, no za korčuľovaním sa môžete vybrať do okolitých miest.

Najbližšie sú k nám klziská v Šali a v Hlohovci. Nižšie nájdete informácie k ich návšteve.

Klzisko v Šali

Na klzisku v Šali sa ľudia môžu korčuľovať hodinu a vstup je zdarma. Klzisko môžete navštíviť od pondelka do piatku v čase od 14.00 do 18.00 hod. a v sobotu a nedeľu od 11.00 do 19.00 hod. Kapacita klziska je 120 osôb.

Vzhľadom na vysoký záujem o korčuľovanie je možné si vopred rezervovať termín v pokladni štadióna. Prihlásiť sa je možné len osobne a maximálne na jeden deň vopred. Klzisko funguje v režime OP. Jeden človek môže prihlásiť najviac päť osôb.

reklama

Zavedením týchto pravidiel sa mesto snaží vyjsť v ústrety všetkým, ktorí sa chcú korčuľovať. Cieľom je, aby sa na ľad dostal každý a nie stále rovnaká skupina ľudí. Ak sa kapacita klziska na ďalšiu hodinu nenaplní, návštevník si môže užiť ľad dlhší čas. Ďalšie informácie nájdete na tejto stránke.

zdroj: sala.sk

zdroj: sala.sk

zdroj: sala.sk

Klzisko v Hlohovci

Klzisko v Hlohovci je počas tejto sezóny otvorené v pracovných dňoch od 13.00 do 16.00 hod. a od 17.00 do 20.00 hod. Cez víkend ho môžete navštíviť od 9.00 do 12.00 hod., od 13.00 do 16.00 hod. a od 17.00 do 20.00 hod. Hodinové technické prestávky sú vyhradené na úpravu ľadovej plochy.

Vstupné pre korčuliarov je jednotné vo výške 2 eurá. Sprevádzajúce osoby bez korčúľ majú vstup zdarma. Z dôvodu platných protiepidemických opatrení je vstup na klzisko výhradne v režime OTP pre návštevníkov do 18 rokov, nad 18 rokov je vstup možný v režime OP. Kapacita korčuliarov na ľadovej ploche je limitovaná počtom 100 osôb.

zdroj: hlohovec.sk

zdroj: hlohovec.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: sala.sk, hlohovec.sk
Zdieľať na Facebooku