08.12.2023, meniny má
16. novembra 2023

Na turnaji OKTAGON 49 v Kolíne ukážu Roman Paulus a Lukáš “Tongpo” Eliáš súperom ako tvrdo a nekompromisne sa bojuje o víťazstvo

Na turnaji OKTAGON 49 v Kolíne ukážu Roman Paulus a Lukáš “Tongpo” Eliáš súperom ako tvrdo a nekompromisne sa bojuje o víťazstvo
Zdroje: sfg.sk/ruik.cz/oktagonmma.com
reklama

Turnaj, ktorý rozochveje zem. Športová udalosť, na ktorú priaznivci MMA dlho čakali. Show takých rozmerov, že už prepísala históriu návštevnosti. Už v sobotu 18. novembra 2023 sa v nemeckom Kolíne uskutoční turnaj OKTAGON 49.

Hlavným zápasovým ťahačom turnaja je domáci fighter Moeil proti bulharskému zápasníkovi Todevovi. Pričom obaja sú neporazení od roku 2018. Po viac ako dvoch rokoch dôjde ku korunovácii nového šampióna v ťažkej váhe.

V Nemecku sa ale predstavia hneď dve pre Seredčanov zaručene známe mená. Lukáš “Tongpo” Eliáš z Dolnej Stredy a Roman Paulus z Paty.

Paulus vs. Topallaj

Bezpochyby jeden z najväčších talentov slovenského MMA a taktiež víťaz 5. série OKTAGON Výzvy Roman Paulus sa postaví proti domácemu bojovníkovi Topallajovi, ktorý z klietky ešte nikdy neodišiel ako porazený.

reklama

Topallaj všetkých päť výhier ukončil pred limitom v 1. kole, z toho štyrikrát na KO. A podľa všetkého ani Paulusa nemá v úmysle pustiť do 2. kola.

Roman po svojom skvelom výkone na Štvanici, kde porazil veľký talent a šampióna jednej z britských organizácií Mullena, je však zaručene veľmi nažhavený na ďalší súboj.

Zdroj: oktagonmma.com

Eliášov debut

Buldozér z Dolnej Stredy Lukáš Eliáš, prezývaný tiež „TONG PO“, len pred dvoma mesiacmi vyhral svoj prvý profesionálny zápas MMA. Lukáš je veľmi odhodlaný čo dokazuje aj fakt, že svoj súpera v prvom profi zápase porazil hneď v prvom kole.

Tentoraz sa proti nemu postaví domáci Griessmann, s ktorým na turnaji budú debutovať medzi ťažkou váhou.

Tento zápas môžu fanúšikovia OKTAGON MMA sledovať aj ako „free prelimps“, čo znamená že si ho môžete pozrieť zadarmo na oficiálnom YouTube kanáli.

Zdroj: oktagonmma.com

Pre tých, čo chcú zažiť atmosféru tvrdých zápasov na vlastné oči sú stále v predaji aj vstupenky na oktagonmma.com alebo kliknutím na tento odkaz. Cena vstupeniek začína na sume 29 eur za lístok.

My obom prajeme veľa šťastia a veríme, že vám o pár dní prinesieme článok o ich úspechoch a víťazstvách na turnaji.

mma

Zdroj: FB Oktagon MMA

Zdroje: FB Oktagon MMA, oktagonmma.com
Zdieľať na Facebooku