08.12.2023, meniny má
18. novembra 2023

Na výrobe najnovšieho traileru k hre Last Epoch sa podieľali hneď niekoľkí Seredčania

reklama

Akčná hra Last Epoch kombinuje cestovanie v čase, vzrušujúce preliezanie dungeonov, strhujúco prispôsobené postavy a nekonečnú znovuhrateľnosť ideálnu pre veteránov aj nováčikov. Táto RPG hra umožňuje cestovať svetom minulosti Eterry a postaviť sa v nej temným impériám, zlostným bohom a nedotknutej divočine – aby ste našli spôsob, ako ušetriť čas pred entitou nazvanou The Void.

Napadlo by vás ale, že na pozadí výroby tejto hry môžete nájsť Slovákov? Nie len tak nejakých. Svoje zastúpenie na akčnej hre Last Epoch majú aj niekoľkí Seredčania.

Trailer k hre Last Epoch vznikol na Slovensku

Akčná RPG hra Last Epoch len pred pár dňami zverejnila svoj CGI trailer, ktorý vznikal aj v Seredi a prakticky celý vznikol na Slovensku.

V štúdiu, kde prebiehala jeho výroba totiž pracuje ako technical artist Jozef Vilhan, ktorý pripravuje aj niektoré marketingové aktivity, ako aj tento trailer. Na výrobu trailera pripravil štúdio Roman Gregorička zo SpyGER arts z Bratislavy, ktorý pracoval na spracovaní a vizuáloch. Hudbu zložil ďalší Seredčan Matúš Široký, pričom zvukový mix sa robil v štúdiu Viktora Krivosudského.

reklama

Zdroj: Jozef Vilhan

Zaujímavosťou je tiež fakt, že na videu sa pracovalo celých 18 mesiacov. Hra podľa informácií sector.sk vyjde v plnej verzii 21. februára 2024.

Sme veľmi radi, že talentovaní Seredčania sa nájdu naozaj v každom odvetví, a že Sereď reprezentujú aj v takomto projekte.

Zdroj: Jozef Vilhan

Zdroj: ign.com

Zdroj: ign.com

 

Zdroje: sector.sk, ign.com
Zdieľať na Facebooku