19.05.2024, meniny má
15. apríla 2024

Nadšenci veteránov si prídu na svoje. V seredskom Veteran Car Clube sa uskutoční stretnutie priaznivcov talianskych áut

Nadšenci veteránov si prídu na svoje. V seredskom Veteran Car Clube sa uskutoční stretnutie priaznivcov talianskych áut
Zdroj: Seredsity.sk/pxhere.com
reklama

Fiat, Lancia, Abart, Ferrari, či neskutočné Maserati. Tieto najznámejšie talianske značky automobilov budete môcť zahliadnuť aj v našom meste.

Vďaka kaviarni Oldtimer Cafe a Veteran Car Club, ktoré prinášajú do Serede neustále akcie pre nadšencov veteránov, budete môcť tieto krásne veteráni vidieť brázdiť aj naše cesty.

Stretnutie priaznivcov talianskych vozidiel už čoskoro

Už 20. apríla 2024 máte možnosť navštíviť stretnutie priaznivcov talianskych áut, ktoré sa uskutoční v priestoroch Veteran Car Clubu. Celé stretnutie vám spríjemní skvelá káva a posedenie v kaviarni Oldtimer Cafe.

A ak by ste potrebovali poradenstvo v oblasti historických vozidiel, Veteran Car Club vám ho s radosťou poskytne. Členovia sa venujú aj samotnému reštaurovaniu a renovácii, čím pomáhajú zanechať zaujímavé historické kúsky aj pre súčasné generácie.

reklama

Príďte potešiť svoje oči sledovaním dych berúcich veteránov, ktoré nájdete na adrese Starý most 4728/12A, po ľavej strane pred mostom do campingu v budove bývalých kasární.

Ďakujeme komunite nadšencov z Veteran Car Clubu za ich ochotu vystavovať svoje milované kúsky širokej verejnosti. Tešíme sa na ďalšie skvelé akcie, ktoré prinesú do mesta kúzlo histórie na kolesách.

Zdroj: Seredské novinky

Zdroje: Seredské novinky
Zdieľať na Facebooku