02.07.2020, meniny má
25. júna 2019

Nedovoľme, aby sa Sereď stala najškaredším mestom na Slovensku. Aj váš hlas pomôže

Nedovoľme, aby sa Sereď stala najškaredším mestom na Slovensku. Aj váš hlas pomôže
ZDROJ: ONDREJ CUKOR CHATRNUCH
reklama

Portál Slovakregion každoročne vyhlasuje súťaž o „NAJ mesto a obec Slovenska“. Táto súťaž prebieha už po jedenástykrát a ak ste tak nestihli urobiť po minulé roky, teraz máme skvelú príležitosť dokázať, že aj naša Sereď si zaslúži lepšie umiestnenie, ako tomu bolo doteraz.

Súťaž, ktorú si za ten čas obľúbila široká verejnosť, prebieha od 1. apríla do 31. októbra 2019. Je určená pre všetkých, ktorí majú záujem svoje srdcu blízke mesto či obec podporiť. Hlasovať môžete dokonca aj viackrát za deň, a to každú hodinu, čo znamená 24 hlasov denne na jednu osobu. Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Ak máte viac favoritov alebo pochádzate z okolitých dedín, nelámte si hlavu nad tým, ktoré uprednostniť. Hlasovať sa dá za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Sereď sa aktuálne nachádza na 114. mieste z celkových 142. Ak vás zaujíma kompletný zoznam poradia miest, nájdete ho na tomto odkaze.

Ako môžete zahlasovať za Sereď?

Prvý krok: Na hlasovanie je potrebná bezplatná registrácia, kde jednoducho vyplníte formulár.

Druhý krok: Po úspešnom prihlásení vyhľadajte kategóriu – Mestá Slovenska.

ZDROJ: SLOVAKREGION.SK

Tretí krok: Následne si v zozname miest vyhľadáte svojho favorita.

ZDROJ: SLOVAKREGION.SK

Štvrtý krok: Posledným krokom je hlasovanie pomocou tlačítka PRIDAJ HLAS. Hotovo!

ZDROJ: SLOVAKREGION.SK

Naše mesto si zaslúži lepšie miesto

Seredčania, spojme naše sily a ukážme našej krajine, že aj naše mesto sa dokáže pýšiť nádhernými miestami či pamiatkami. Pomôžme zahodiť predsudky a spoločne dokázať, že Sereď na to má. Výsledky budú vyhlásené a zverejnené 5. novembra 2019 o 12:00 hod. To, že máme naozaj krásne mesto dokazujú aj fotky, ktoré môžete vidieť na našom Instagrame @seredsity.sk. Myslíme si, že Sereď si zaslúži oveľa vyššiu priečku, než na akej sa momentálne nachádza. Dúfame, že aj tieto fotky vás donútia spraviť tých pár klikov a zlepšiť povedomie o našom meste.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

V Seredi mame skvelé workoutové ihrisko, o ktoré sa postarala spoločnosť @octago Túto firmu založili mladi chalani, ktorým sa za pár rokov podarilo s workoutom nadchnúť celé Slovensko. Po novom je súčasťou tejto firmy aj mladý Seredčan Adam Kucharovič, ktorému gratulujeme k skvelému jobu. Aj tento úspech je jednoznačným príkladom toho, že Seredčania sú šikovní a pracovití ľudia, ktorí dokážu čokoľvek. Ihrisko by samozrejme nemohlo fungovať bez ich komunity. Takto cvičia a neustále sa zlepšujú @lanco.o @bobkoo_o @calisthenix_sered . . #sered #seredsity #slovakia #photo #photography #calisthenic #sereď #dnescestujem #slovensko #fitness #workout #fit #sport #nature #priroda #octago

Príspevok, ktorý zdieľa Seredsity.sk (@seredsity.sk),

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: slovakregion.sk
Zdieľať na Facebooku