20.06.2024, meniny má
1. novembra 2021

NEOREAL vám ponúka jedinečné byty v projekte Prúdy. Vzniká tu najmodernejšia obytná zóna v Seredi

NEOREAL vám ponúka jedinečné byty v projekte Prúdy. Vzniká tu najmodernejšia obytná zóna v Seredi
Zdroj: NEOREAL

V našom meste vzniká poctivo krok za krokom najväčší developerský projekt rezidenčného bývania v histórii Serede. Nová časť nášho mesta sa nachádza medzi Sereďou a Horným Čepeňom a niektorí naši čitatelia už určite vedia, že hovoríme o novej polyfunkčnej urbanistickej zóne PRÚDY, ktorá sa postupne stavia od roku 2016. Seredčania si môžu všimnúť konzistentne pokračujúce stavebné práce, ktoré vedú k vytvoreniu najmodernejšej obytnej zóny v Seredi s komplexnou občianskou vybavenosťou. 

Trnavská realitná kancelária NEOREAL spustila aktuálne predaj 15 trojizbových a dvojizbových bytov z projektu PRÚDY, ktoré sú momentálne vo výstavbe s plánovanou kolaudáciou na leto 2022. Projekt má celkovo sedem etáp a vo výstavbe sa momentálne nachádza 2. etapa projektu.

NEOREAL vám ponúka byty v projekte PRÚDY v troch dvojpodlažných dvojdomoch. Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Rezervujte si svoj domov a užite si luxus v podobe bytov v dvojpodlažných dvojdomoch. Kontaktujte realitných maklérov z realitnej kancelárie NEOREAL Karola Zachara alebo Tomáša Andela. Skúsení realitní makléri vás budú sprevádzať počas celého procesu a odpovedia vám na všetky doplňujúce otázky. Napísať im môžete na ich mailové adresy zachar@neoreal.sk alebo andel@neoreal.sk. Poďme sa však teraz pozrieť na všetky benefity a detailnejšie informácie o týchto nehnuteľnostiach.

reklama

Moderné byty už od 89 900 eur. Vybrať si možete nehnuteľnosť so záhradou či balkónom

V projekte PRÚDY momentálne prebieha etapa výstavby zaujímavých dvojizbových a trojizbových bytov. Realitná kancelária NEOREAL ponúka v útulnom rezidenčnom projekte celkovo 15 bytov, ktoré pozostávajú z troch dvojpodlažných dvojdomov.

Dvojdomy sa v tomto prípade delia na „Rodinný dom typ A“ s tromi bytovými jednotkami a „Rodinný dom typ B“ s dvomi bytovými jednotkami. Ponuka je naozaj veľmi bohatá a potenciálni rezidenti si môžu vybrať z niekoľkých alternatív, ktoré vyhovujú im špecifickým požiadavkám a potrebám. Každý záujemca si určite nájde to svoje.

Úžitková plocha jednotlivých dvoj- a trojizbových bytov je od 42,24 m2 do 73,95 m2. K dispozícii sú rôzne alternatívy bytov s balkónom od 5,45 m2 po 11,5 m2, ale aj s dostatočne veľkou záhradou, ktorá môže byť pre vás skvelým kompromisom. Záhrady s plochou od 235 m2 určite obohatia vaše bývanie, dostupné sú pri trojizbových bytoch a, samozrejme, na prvom nadzemnom podlaží. 

Všetky byty, ktoré sú momentálne voľné v ponuke, si môžete pozrieť na tejto stránke realitnej kancelárie NEOREAL. Uvidíte jednotlivé špecifikácie a dispozície bytov a môžete si pozrieť ďalšie cenové rozpätia. Zároveň sa na stránke dozviete o aktuálnej ponuke garáží a vonkajších parkovacích miest, ktoré sú momentálne k dispozícii.

Úžitková plocha jednotlivých dvoj- a trojizbových bytov je od 42,24 m2 do 73,95 m2. Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Občianska vybavenosť bude na top úrovni. Vznikne moderná obytná zóna so športovým a obchodným centrom

Zámerom developerského projektu PRÚDY je vytvoriť unikátnu modernú obytnú zónu s komplexnými riešeniami. Budúci obyvatelia sa môžu tešiť na občiansku vybavenosť na vysokej úrovni. Súčasťou projektu je vybudovanie kompletnej infraštruktúry, parku, športového a obchodného centra v tesnej blízkosti.

Lokalita projektu prináša so sebou skvelé benefity a množstvo spôsobov, ako aktívne tráviť svoj voľný čas. Doslova na skok od vašeho budúceho bydliska sa nachádza známa cyklotrasa, ktorá prináša výborné príležitosti na rekreáciu. Dostanete sa po nej až k vodnej nádrži Králová a na jar 2022 bude Vážska cyklomagistrála rozšírená o ďalšiu trasu v smere na Šúrovce. Perfektná lokalita pre nadšencov cyklistiky, korčuľovania či behania. Príjemné rodinné prechádzky či športové aktivity budete mať hneď za rohom.

Rezidenčné bývanie je tiež ako šité pre vášnivých rybárov. Hneď za hrádzou sa totiž nachádza známe seredské Rameno – obľúbený rybník, na ktorom sa každoročne odohrávajú celoslovenské rybárske preteky. Rieka Váh vám zasa otvára dvere do vodných športov. 

Vizualizácia developerského projektu PRÚDY medzi Horným Čepeňom a Sereďou. Zdroj: Hausland.sk

Stavebné práce na projekte momentálne prebiehajú. Kolaudácia uvedených bytov je naplánovaná na leto 2022. Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Ako sme spomínali, výhodou je, že projekt je situovaný medzi Sereďou a Horným Čepeňom v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou, z ktorej sa za pár minút dostanete priamo na rýchlostnú cestu R1. Okolité okresné či krajské mestá, ako Galanta, Šaľa, Trnava alebo Nitra sú vzdialené od 15 do 25 minút autom. Najbližšie materské a základné školy sú 5 minút autom a autobusová zastávka je vzdialená do 500 metrov. 

Urbanistickú štúdiu celého projektu PRÚDY si môžete detailne prezrieť na tomto odkaze. Ak vás zaujíma technický popis stavby, prinášame vám ho v prehľadnej doleuvedenej grafike, kde sa dozviete potrebné informácie. 

Technický popis stavby dvoj- a trojizbových bytov v projekte PRÚDY s kolaudáciou v lete 2022. Zdroj: Seredsity.sk

NEOREAL zastreší celý proces od výberu správneho bytu, vybavenia hypotéky až po odovzdanie nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť si kupujeme naozaj iba raz alebo párkrát za život, a preto je veľmi dôležité, aby ste tento proces zverili odborníkom, ktorí vám dokážu pomôcť nielen s výberom správneho bytu, ale aj s celým administratívnym a finančným procesom. Realitná kancelária vám bude nápomocná vo finančnej koordinácii a pomôže vám s celým procesom vybavenia hypotéky. Spolu s ich vlastnou hypotekárnou špecialistkou urobia maximum pre to, aby vám pomohli s úspešným získaním financovania na vaše vysnívané bývanie.

„Kúpou nehnuteľnosti v projekte Prúdy získavate unikátny domov v modernej obytnej zóne. Zásadnou pridanou hodnotou developerského projektu je vybudovanie komplexného miesta s občianskou vybavenosťou. Nebude chýbať polyfunkčná budova s potrebnými službami a obchodmi. Taktiež v tesnej blízkosti vyrastie športové centrum, park a ďalšie športoviská, ktoré obohatia váš komfort z bývania.“ Tomáš Andel, realitný maklér NEOREAL

Značka NEOREAL už viac ako 15 rokov pôsobí na trhu a pomáha spokojným zákazníkom s tou správnou kúpou vysnívaných nehnuteľností. Ak vás táto etapa projektu PRÚDY s ponukou bytov zaujala, tak neváhajte osloviť realitných maklérov  na doleuvedených kontaktoch.

Realitní makléri spoločnosti NEOREAL Karol Zachar (0908 560 294, zachar@neoreal.sk) a Tomáš Andel (0911 147 939, andel@neoreal.sk). Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Zdroj: NEOREAL, realitná kancelária

Tento článok vznikol v spolupráci s realitnou kanceláriou NEOREAL.

Zdroje: www.neoreal.sk, www.hausland.sk
Zdieľať na Facebooku