19.05.2024, meniny má
18. apríla 2024

Neviete si predstaviť leto bez Pivnej špacírky? Tento rok sa bude konať už jej 7. ročník

Neviete si predstaviť leto bez Pivnej špacírky? Tento rok sa bude konať už jej 7. ročník
Zdroj: FB Občianske združenie - ROD SK
reklama

Trnava má svoju Trnavskú 13, v Seredi máme Pivnú špacírku. A hoci tá trnavská je o 20 rokov staršia, ani seredská sa nedáva zahanbiť.

Všetci milovníci piva už môžu začať odškrtávať dni v kalendári a nachystať si svoje chuťové poháriky. Aj tentokrát sú pre nich pripravené zaujímavé pivné zastávky.

Pivná špacírka 2024

Občianske združenie ROD SK srdečne pozýva všetkých pivachtivých na siedmy ročník pivno-turistickej špacírky po seredských podnikoch, ktorá sa bude konať 27. júla 2024. Štart a cieľ bude opäť v Campingu a na trase vás čaká 12 podnikov. Novinkou je, že jeden bude v Šintave.

Vstupné na akciu Pivná špacírka bude dobrovoľné. V cieli čaká na zúčastnených diplom a pre prvých troch ceny. Môžete sa tešiť aj na tombolu a o 16.00 hod., po vyhodnotení špacírky, začne koncert, na ktorý je vstupné 6 eur.

reklama

Roztočia to kapely ako Lubo Skald, King of Synthos, Makys182, Battery LOW, Randal a Slovenská Klobása. Zaregistrovaní účastníci Pivnej špacírky, ktorí prejdú všetky podniky a budú mať všetky pečiatky v indexe, majú vstup na koncert zadarmo.

Zastávky Pivnej špacírky

 1. Camping Sereď (Štart a cieľ)
 2. Da Vinči
 3. Forrest Pub
 4. Reštaurácia Merkúr (Šintava)
 5. Bar Ivov Dvor
 6. Kolkáreň
 7. Oldtimer Café
 8. Mlynárčan
 9. Café Bar Kafečko
 10. Pohostinstvo Dáni
 11. Bufet Trio (Kocka)
 12. Bufet Helena (Snehuliak)

Nové tričká

Ako každý rok, aj tentokrát si môžete objednať tematické tričká pre akutálny ročník Pivnej špacírky. Tričká budú s obojstrannou potlačou a vo velkostiach pre mužov, ženy i deti.

Cena za jeden kus je 15 eur a môžete si ich objednať formou správy, mailom na: t.samot@centrum.sk alebo na telefónnom čísle 0910 819 376. Organizátori prijímajú objednávky do 14. júla 2024.

Ďalšie informácie môžete sledovať na Facebooku udalosti.

Zdroj: FB Občianske združenie – ROD SK

Zdroj: FB udalosť Pivná špacírka VII.

Zdroje: FB Občianske združenie - ROD SK
Zdieľať na Facebooku