16.04.2024, meniny má
23. februára 2024

Obľúbená Peťa Dubayová v dobovom seriáli predviedla svoj spevácky talent. Naspievala krásnu pieseň S láskou

Obľúbená Peťa Dubayová v dobovom seriáli predviedla svoj spevácky talent. Naspievala krásnu pieseň S láskou
Zdroj: youtube.com
reklama

Seredčanka Peťa Dubayová je talentovaná herečka. Vďaka svojmu nadaniu sa objavila v rôznych divadelných rolách, muzikáloch, činohrách, filmoch aj detských predstaveniach. Aktuálne stvárňuje postavu predavačky Evy Dušekovej v seriáli Dunaj, k vašim službám.

Herecký talent však nie je to je jediné, čím vie nami obľúbená Peťa zaujať. Za zmienku stojí aj jej spevácky talent, ktorým ohromila divákov v muzikálových úlohách Divadla Nová scéna, ako napríklad Šľahačková princeznáBambuľka či Rasputin.

Peťa naspievala prekrásnu pieseň

Petra v známom seriáli stvárňuje jednu z hlavných postáv – predavačku Evu, ktorá túži po kariére slávnej speváčky. Jej cestu za úspechom však skomplikujú city.

Najnovšie Peťa prepojila svoj spevácky a herecký talent do jedného celku. Naspievala špeciálnu pieseň s názvom S láskou, ktorá sa stala oficiálnou súčasťou seriálu. Časť klipu sa objavila aj v desiatej epizóde tejto série.

reklama

Zdroj: youtube,com

„Spev je pre mňa naozaj dôležitý a veľmi si užívam, že aj v tomto seriáli môžem spievať,“ vysvetlila pred pár dňami v rozhovore v relácii Teleráno.

Okrem účinkovania v známom seriáli, ktorého už piatu sériu môžeme sledovať na obrazovkách TV Markíza, Peťu čoskoro uvidíme aj v celkom inej úlohe. A to na tanečnom parkete v ďalšom divácky obľúbenom projekte rovnakej televízie Let´s Dance.

Veríme, že nielen my sme veľmi radi, že Peťu uvidíme v ďalšom zaujímavom projekte a držíme jej v súťaži palce.

 

Zdroje: seredsity.sk, csfd.sk
Zdieľať na Facebooku