02.10.2023, meniny má
8. septembra 2023

Obľúbení detskí interpreti Tárajko a Popletajka výstúpia v Seredi pri príležitosti oslavy svojich 7. narodenín

Obľúbení detskí interpreti Tárajko a Popletajka výstúpia v Seredi pri príležitosti oslavy svojich 7. narodenín
Zdroj: FB Tárajko a Popletajka
reklama

Obľúbení detskí interpreti Tárajko a Popletajka oslavujú 7. narodeniny a pre svojich fanúšikov si pripravili veľké turné po Slovensku. Ich cesta povedie aj cez naše mesto, kde vystúpia v sobotu 14. októbra 2023 o 16.00 hod.

Turné 7 rokov s Vami je zostrih najlepších divadelných scénok a videoklipov kamarátov Tárajka a Popletajky spojených v jednom predstavení, obohatený o najnovšie pesničky a nových rozprávkových kamarátov.

Deti poteší známa dvojica aj ich kamaráti

V predstavení deti uvidia aj veveričku Odpadkovú Profíčku, Zlatú rybku, Hviezdičku z nebíčka, kamaráta Beťárika, Kung Fu Pandu či mnoho iných. Chýbať nemôžu ani obrovskí maskoti Panda Vanda, Zajko Nebojko a medvedíci Modráčik a Ruženka.

Každé dieťa dostane pri vstupe do sály aj darček. Je ním balíček plný prekvapení od Tárajka a Popletajky a partnerov turné, v ktorom má byť napríklad plyšovú hračku z kolekcie Dobrotkovo od Hyza, ovocný džúsik, vitamínové doplnky pre deti od Stada/Marťankovia, hracie kartičky od Albi, ovocné organické lízanky od Yumearth, kufrík „Hurá do školy“ od Liana, detský časopis Enviráčik, Maxík alebo Zvonček od vydavateľstva Daxe, novú veľkú omaľovánku vrátane podpisovej kartičky od Tárajko a Popletajka a mnoho iného.

reklama

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Na predstavenie sa vám však určite oplatí prísť s časovým predstihom. Organizátori pre deti pred predstavením pripravujú hraciu zónu s animátormi, maskotmi a hrami od spoločnosti Albi.

Po predstavení sa budú môcť zas deti odfotiť s hercami pri fotostene a usadiť sa na sedacích vakoch od Tuli alebo v historickom autíčku od Pedalplanet.

Predstavenie trvá približne 55 minút a je vhodné pre všetkých od jedného roku. Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek, musí mať platnú vstupenku. Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých. Vstupenky môžete zakúpiť aj kliknutím na tento odkaz.

Cena vstupenky v predpredaji je 10 eur/osoba, na mieste v deň konania predstavenia 12 eur/osoba. Počet vstupeniek v predaji je však limitovaný – na mieste už nemusia byť dostupné žiadne voľné vstupenky.

Zdroj: FB Tárajko a Popletajka

tárajko

Zdroj: FB Tárajko a Popletajka

Zdroj: FB Tárajko a Popletajka

Zdroje: domkultury.sered.sk
Zdieľať na Facebooku