19.04.2024, meniny má
18. marca 2023

Opäť sa uskutnoční Jarná Auto-Moto veterán burza. Milovníci áut sa tiež môžu tešiť na výstavu klubových vozidiel

Opäť sa uskutnoční Jarná Auto-Moto veterán burza. Milovníci áut sa tiež môžu tešiť na výstavu klubových vozidiel
Zdroj: FB Veteran car club Sereď
reklama

Veteran Car Club Sereď pozýva všetkých milovníkov starých áut na Jarnú Auto-Moto veterán burzu, ktorá sa uskutoční v areáli Oldtimer múzea na ulici Starý Most dňa 23. apríla 2023 od 7.00 hod.

Budete sa tu môcť pokochať aj výstavou klubových vozidiel, ktoré patria organizátorom. Každý z veteránov ukrýva v sebe historický príbeh a nájsť tu môžete napríklad aj kúsok, ktorý si pamätá éru nacistického Nemecka, alebo typ auta, z ktorého je na svete pojazdných iba niekoľko kusov.

Čo všetko môžete na burze nájsť?

Veľká Auto-Moto veterán burza sa v Seredi koná tradične dvakrát ročne, a to vždy na jar a na jeseň. Obrovský záujem naznačuje vždy aj množstvo áut, ktoré musia parkovať až pri workoutovom ihrisku.

Budete si tu môcť zakúpiť v prvom rade náhradné automobilové diely všetkého druhu, náradie, nástroje, príslušenstvo, odbornú literatúru, staré motoristické časopisy a pod.

reklama

Taktiež rôzne starožitnosti, vojenské uniformy alebo vybavenie, ako napríklad prilby, veteránske štítky, odznaky, rádiá alebo aj makety granátov. Jednoducho, naozaj všetko, čo správni kutilovia alebo zberatelia ocenia.

Všetci návštevníci sa budú môcť pohostiť nielen výbornou kávou priamo v Old Timer Cafe.

Zdroj: FB Veteran car club Sereď

Zdroje: FB Veteran car club Sereď
Zdieľať na Facebooku