24.02.2024, meniny má
9. mája 2022

Oslávte Deň detí v obci Vinohrady nad Váhom. Pripravené budú atrakcie a program od výmyslu sveta

Oslávte Deň detí v obci Vinohrady nad Váhom. Pripravené budú atrakcie a program od výmyslu sveta
Zdroj: vinohradynadvahom.eu/unsplash
reklama

Pomaličky sa blíži azda ten najkrajší deň pre deti. Na Medzinárodný deň detí organizujú mestá, obce aj spoločnosti rôzne akcie pre tých najmenších plné zábavy, radosti a súťaží. Deň detí je medzinárodný sviatok a oslavuje sa po celom svete.

Tento výnimočný sviatok sa rozhodli osláviť aj v neďalekej obci Vinohrady nad Váhom. Obec v spolupráci s občianskym združením „Lepšie Vinohrady“ pozýva všetky deti a ich rodičov na Deň detí, ktorý sa bude konať dňa 4. júna 2022. Zábava sa začína o 14.00 hod. v areáli Základnej školy vo Vinohradoch nad Váhom.

Deti si užijú bohatý program

Pripravené tu budú atrakcie a program od výmyslu sveta. Detičky jednoznačne rozveselí rozprávkový maskot a svojimi trikmi a kúzlami ich zaujme Šašo. Na skákacích hradoch sa zasa budú môcť dosýtosti vyskákať. Sami určite môžete z vlastných skúseností potvrdiť, že práve tieto atrakcie deti jednoducho milujú.

Nebude chýbať ani maľovanie na tvár či možnosť fotografovania sa s maskotom. Pre každé dieťa bude nachystaná sladká odmena aj pitný režim. Program je časovo naplánovaný nasledovne:

reklama
  • 14.00 hod. športové súťaže, skákacie hrady, maľovanie na tvár, cukrová vata, prehliadka základnej školy,
  • 16.00 hod. vystúpenie Šaša,
  • 17.00 hod. rozprávkový maskot.

Zažite s vašimi najmenšími nezabudnuteľné popoludnie plné zábavných a rozprávkových atrakcií na jednom mieste na Vinohradoch nad Váhom.

Zdroj: FB OZ “Lepšie Vinohrady”

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB OZ "Lepšie Vinohrady"
Zdieľať na Facebooku