16.05.2022, meniny má
16. januára 2022

Kiná na Slovensku sú konečne otvorené. Užite si filmový zážitok nielen doma, ale aj na striebornom plátne

Kiná na Slovensku sú konečne otvorené. Užite si filmový zážitok nielen doma, ale aj na striebornom plátne
Zdroj: storage.cinemaware.eu/static1.colliderimages.com
reklama

Vo svete ešte stále úraduje pandémia koronavírusu COVID-19. Kvôli tomu boli okrem iného na Slovensku zatvorené aj kiná a diváci si nemohli užiť zážitok z filmu na striebornom plátne.

Našťastie sa situácia upokojila, takže vláda uvoľnila opatrenia. Od 13. januára 2021 tak môžu diváci navštíviť kiná a mať čo najväčší filmový zážitok.

„Kultúrne podujatia nateraz fungujú v režime OP (očkovaní a po prekonaní ochorenia COVID-19), maximálna povolená kapacita predstavuje 100 miest a povolené je aj občerstvenie,“ fontech.startitup.sk.

Kino NOVA v režime OP

Na svojej facebookovej stránke informovalo seredské Kino NOVA o znovuotvorení. Od 18. januára 2021 otvárajú vstup pre 100 osôb v režime OP (očkovaní + prekonaní + deti do veku 12 rokov a 2 mesiace).

reklama

Už v utorok a stredu (18. – 19. 1.) si budete môcť vychutnať krimi príbeh Klan Gucci v réžii Ridleyho Scotta podľa skutočnej udalosti. Môžete sa tešiť na hviezdy ako Jeremy Irons, Salma Hayek, Lady Gaga, Al Pacino či Jared Leto.

Hneď najbližší víkend bude kino od štvrtka do nedele (20. – 23. 1.) premietať ďalšiu marvelovku Spider-Man: Bez domova.

A ďalší víkend si taktiež od štvrtka do nedele (27. – 30.1.)môžete prísť vychutnať pokračovanie kultovej trilógie Matrix Resurrections. Kompletný program kinoa NOVA na tento mesiac nájdete na tomto odkaze.

Ďalšie kiná v okolí

Svoje premietanie spustilo aj Kino DK Galanta, sedenie je však limitované na 50 návštevníkov. Program galanstkého kina nájdete na tomto odkaze.

Mnohí z nás si určite radi vychutnajú premietanie na veľkom plátne vo veľkých kinosálach obchodných centier. K nám najbližšie je asi Cinemax v City Aréne či v Maxe v Trnave. Program premietania nájdete na tejto stránke.

Aj napriek pandemických opatreniam a obmedzeniam veríme, že využijete možnosť a podporíte naše Kino NOVA svojou návštevou.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: emefka.sk, fontech.startitup.sk, kinonova.sered.sk, kino-galanta.sk, https://www.cine-max.sk/
Zdieľať na Facebooku