04.03.2024, meniny má
15. marca 2023

OZ Tulák Sereď prosí o finančnú pomoc, aby mohli naďalej pomáhať zvieratám v núdzi

OZ Tulák Sereď prosí o finančnú pomoc, aby mohli naďalej pomáhať zvieratám v núdzi
Zdroj: OZ Tulák Sereď
reklama

Seredskí dobrovoľníci z OZ Tulák pomáhajú opusteným psíkom a mačičkám už od roku 2008. Všetku prácu vykonávajú s láskou, zadarmo a dobrovoľne popri svojich zamestnaniach.

Pomôcť im okrem iného môžete prispievaním 2 % z daní z príjmu alebo tým, že si jedno z bezbranných zvieratiek zoberiete do dočasnej opatery, pokiaľ mu nebude nájdený nový domov.

Podporte OZ Tulák

Momentálne však nastal čas, kedy sa aj stále vytrvalé a odhodlané OZ Tulák dostalo do úzkych. Na sociálnej sieti zverejnili prosbu, s ktorou sa obracajú na svojich fanúšikov, priaznivcov, ale aj všetkých, ktorým nie je osud opustených chlpáčov úplne ľahostajný.

„Dostali sme sa do situácie, kedy už ani z vlastných nič nepotiahneme. Momentálne sme v situácii, kedy máme asi posledných 200 euro. Z toho už, bohužiaľ, nepotiahneme veľa účtov. Čo sa dalo, sme poplatili a čakajú nás ďalšie,“ vyliali si srdce na ich oficiálnom profile OZ Tulák.

reklama

Ako spomínajú vo svojom príspevku, do poukázania 2 %, o ktorých sa môžete rozhodnúť, komu ich venujete, je ešte ďaleko. Podľa ich slov nie sú schopní do tohto času finančne zvládnuť fungovanie útulku.

Zdroj: FB OZ Tulák Sereď

Nie je práve ľahká doba. Každý z nás sa potýka so zvyšovaním nákladov na život, zdražovaním potravín, novými preddavkovými platbami za energie, zvyšovaním poplatkov v školách aj škôlkach. Ak by ste ale napriek tomu našli niečo máličko navyše, veľmi by im to pomohlo.

„Vieme, že doba je zlá a naozaj neradi Vás otravujeme s príspevkami. Vieme, že každý má toho teraz málo, veď aj my sme ľudia aj my pracujeme a platíme účty. Ale ak by ste predsa len našli nejaké voľné euríčko a vedeli by ste ho podarovať nášmu OZ, budeme Vám neskonale vďační,“ píšu v príspevku na sociálnej sieti.

V prípade, že by ste rozhodli prácu dobrovoľníkov podporiť, môžete vaše finančné príspevku poukázať na nasledovné účty:

  • Číslo účtu: 2920866703/1100 (Tatra banka a.s.)
    IBAN: SK88 1100 0000 0029 2086 6703
  • pre platbu z Českej republiky (v CZK)
    Číslo účtu: 2901232756/2010 (Fio banka, a.s.)
Do poznámky, prosím, uveďte „veterina“.

Zdroj: FB OZ Tulák Sereď

Zdroj: FB OZ Tulák Sereď

OZ Tulák

Zdroj: FB OZ Tulák Sereď

Zdroje: FB OZ Tulák Sereď
Zdieľať na Facebooku