04.06.2023, meniny má
Padne v amfíku rekord? Pôsobivá rockerka Suzi Quatro rozžiari naše mesto už zajtra

Padne v amfíku rekord? Pôsobivá rockerka Suzi Quatro rozžiari naše mesto už zajtra

25. augusta 2018
reklama

Hviezda svetového formátu, americká rockerka Suzi Quatro rozžiari náš amfiteáter už zajtra 26. augusta o 20:00. Fanúšikovia kvalitnej rockovej hudby sa už teraz tešia na hity ako If you can´t give me love alebo A Girl like meStumblin’in. Po neskutočných koncertoch skupín Clean Bandit, Apocalyptica a Papa Roach prichádza tentokrát na rad poriadny klasický old-school rock.

Suzi Quatro. Zdroj: hudba.zoznam.sk

Krásna Suzi Quatro v časoch najväčšej slávy. Zdroj: hudba.zoznam.sk

Starší z nás si určite pamätajú hit Tá pusa je tvá, o ktorý sa postarali Hana Zagorová a Petr Rezek, keď od Suzi Quatro prebrali skladbu Stumblin’in. Našli sme raritné video, ktoré u mnohých fanúšikoch vyvolá pocit nostalgie, pozrite sa.

reklama

Dominantnej a energickej vyznávačke ženského glam rocku sa na Slovensku zjavne páči. Minulý rok odpálila svoju veľkolepú šou v Snine a v roku 2015 si užívala publikum v Bratislave. Tí, ktorí jej koncert zažili, môžu s určitosťou potvrdiť, že návštevníci a vyznávači kvalitnej hudby sa majú na čo tešiť. Ak ešte stále nemáte lístky a rozmýšľate, že na koncert pôjdete, kúpiť si ich môžete tu. 

Ak ste ešte náhodou nezaregistrovali naše súťaže o lístky na všetky koncerty IN CASTLE, tak určite sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram. Čoskoro znova ohlásime poslednú súťaž na vystúpenie Radošinského naivného divadla.

Súťaže o lístky na koncerty IN CASTLE sme poňali v redakcii Seredsity.sk kreatívne.

Projekt IN CASTLE prináša eventová Agentúra KVAS v spolupráci s Domom kultúry Sereď. Organizátori chcú využiť potenciál amfiteátra, ktorý v spojení so Zámockým parkom a historickým kaštieľom dotvára atmosféru open-air koncertov. Skvelý pocit z podujatí pod hviezdami a okolité prostredie určite umocní zážitok z výstupení. My sa z toho tešíme a veríme, že aj koncert Suzi Quatro dopadne nad očakávania.

Grafický vizuál na koncert Suzi Quatro. Zdroj: Dom kultúry Sereď

Letnú sezónu ukončí skvelé Radošinské divadlo. Sme veľmi radi, že opäť zavíta do nášho mesta. Tento rok ich vystúpenie bude naozaj špeciálne a to práve vďaka spolupráci s folklórnym zoskupením SĽUK. Predstavenie začína 29. augusta o 19:30 v Mestskom amfitátri. Lístky v predpredaji stoja momentálne 16 € a môžete si ich kúpiť tu.

Na záver pripájame 2 praktické mapky s legendou, nájdete tam všetky potrebné informácie ohľadom lokácie, rozmiestnenia stánkov, parkovania a podobne.

Zdieľať na Facebooku