23.07.2024, meniny má
22. augusta 2023

Pata poteší na hodoch nejedného hudobného fanúšika. Vystúpi Monika Bagárová, Čibuk aj ďalší interpreti hudobnej scény

Pata poteší na hodoch nejedného hudobného fanúšika. Vystúpi Monika Bagárová, Čibuk aj ďalší interpreti hudobnej scény
Zdroje: FB Monika Bagárová/bratislava.zoznam.sk/cibuk.sk
reklama

Obdobie hodov a slávností je ešte stále v plnom prúde. V neďalekej obci Pata sa od piatka 8. septembra do nedele 10. septembra 2023 uskutoční hromada vynikajúcich koncertov.

Na hodoch v Pate sa môžete tešiť na naozaj pestrý program plný zábavy, o ktorú sa postarajú hviezdne mená, ako Monika Bagárová či hudobná skupina Cico band & Rene Rendy.

Hudba počas celého víkendu

V piatok si pre vás obec pripravila vystúpenie hudobnej skupiny Čibuk, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Skupina svojimi chytľavými piesňami rozveselí ľudí od 20.00 do 04.00 hod. Vstupné na piatok je 10 eur/osoba (pre občanov Paty 6 eur).

Ďalšou hviezdou piatkového večera bude slovenská skupina Cico band & Rene Rendy, ktorá je známa svojimi hitmi, ako napríklad JakoooPondelky nejsu zleBorovicka alebo Skončili opatrenia.

reklama

Piatkom však hudobné vystúpenia nekončia. V sobotu sa môžete tešiť na známu českú speváčku Moniku Bagárovú a svoj talent predvedie aj DJ Gremi.

O zábavu pre všetky vekové kategórie sa postará aj Kuky Band, ktorá vystúpi o 1.00 hod. Doposiaľ boli známi predovšetkým v rámci rómskej komunity, no vďaka chytľavej hudbe, originalite a vtipným videoklipom sa im darí zaujať publikum širokého spektra.

Reč je o rómskej skupine Kuky band, ktorá na videách zaznamenáva miliónové zhliadnutia, a to aj na prespievaných singloch. Vstupné na sobotu je 12 eur/osoba (pre občanov Paty 6 eur).

Nedeľné poobedie v Pate zas rozozvučí skupina AT Band z Horných Zeleníc a hodový víkend uzavrie Janesa-Riško-Miško. Vstup počas nedele je zdarma.

Pata

Zdroj: FB Lukáš Herák

Zdroje: FB Lukáš Herák, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku