16.04.2024, meniny má
4. marca 2024

Petra Dubayová v prvom kole tanečnej show Let´s Dance doslova zažiarila

Petra Dubayová v prvom kole tanečnej show Let´s Dance doslova zažiarila
Zdroj: FB Let´s Dance
reklama

Deviaty ročník obľúbenej tanečnej šou Let´s Dance odštartoval na televíznych obrazovkách v nedeľu 3. marca 2024. V súťaži sa aj v tomto roku predstavili tanečné páry, ktoré zabojujú o víťazstvo. Televízni diváci môžu každú nedeľu hlasovať prostredníctvom SMS v konkrétnom formáte na zverejnenom telefónnom čísle.

Tento ročník nebude iný a tak uvidíme niekoľko častí s rôznymi zameraním, podľa ktorého sa budú vytvárať aj kostýmy a tanečné štýly pre účastníkov. Súťažiaci začnú po prvom kole postupne vypadávať, až sa dočkáme veľkého finále, kde si porovnajú svoje tanečné schopnosti dva najlepšie páry.

Tancovali na pieseň zo seriálu

Jednou z účinkujúcich v tohtoročnej sezóne je aj rodáčka zo Serede, herečka a speváčka Petra Dubayová, o ktorej sme vám už priniesli niekoľko článkov.

V prvom kole so svojim českým tanečným partnerom Matyášom Adamcom predviedli dramatický slowfox na zvučku k obľúbenému seriálu Dunaj, k vašim službám, v ktorom Petra účinkuje. Za svoje vystúpenie si vyslúžili značný potlesk divákov v hľadisku.

reklama

Podľa nás Peťa na parkete doslova žiarila a veľmi jej držíme palce do ďalších kôl. Na finále súťaže si ešte počkáme do posledného kola, ktoré je naplánované na 5. mája 2024.

Pozrite si Petin výkon vo videu nižšie a posúďte sami.

 

Seredčanka Petra Dubayová je mladá a talentovaná herečka. Je vychádzajúcou hviezdou a jej skvelé výkony sme mali možnosť vidieť už vo viacerých filmoch a seriáloch.

Za zmienku stojí aj jej spevácky talent. Tým ohromila divákov v muzikálových úlohách Divadla Nová scéna, ako napríklad Šľahačková princeznáBambuľka či Rasputin.

Stala sa taktiež jednou z oslovených mladých multitalentov zo slovenskej speváckej aj hereckej scény, ktorí naspievali v minulom roku hymnu pre OZ Pomocníček.

 

Zdroje: markiza.sk, seredsity.sk, betarena.sk
Zdieľať na Facebooku