04.03.2024, meniny má
28. januára 2024

Ako je možné, že Šintavčan Tomáš Kavoň behom dvoch rokov vybudoval úspešnú realitnú kanceláriu a má za sebou stovky spokojných klientov?

Ako je možné, že Šintavčan Tomáš Kavoň behom dvoch rokov vybudoval úspešnú realitnú kanceláriu a má za sebou stovky spokojných klientov?
Zdroj: Seredsity.sk

V prípade, ak potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, jedným z najdôležitejších krokov je nájsť spoľahlivého realitného makléra, ktorý vám na tejto ceste pomôže. Tomáš Kavoň vás prevedie celým realitným procesom tak, že na konci dňa budete radi, že ste si vybrali práve tohto profesionála zo sveta realít.

Tomáš je zakladateľ a tvár realitnej kancelárie All Perfect Reality, ktorá si za dva roky vybudovala silné renomé úspešnej realitnej kancelárie. Môže sa pýšiť stovkami spokojných klientov, mnohými pozitívnymi recenziami či profesionálnou fotoprodukciou.

Jeho jedinečný prístup, profesionalita, láska k práci či oddanosť klientom presvedčila už mnohých Seredčanov, že zvoliť si Tomáša Kavoňa, respektíve jeho realitnú kanceláriu, bol skvelý krok, ktorý im zariadil rýchly a bezproblémový predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti.

Realitnú kanceláriu All Perfect Reality nájdete na ulici M. R. Štefánika 4280/30 hneď vedľa ČSOB Banky. Ak by ste kedykoľvek potrebovali poradiť s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľnosti, tak Tomáša môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 416 152 alebo emailom na tomas@allperfect.sk.

reklama

All Perfect Reality nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Na ich profiloch nájdete nielen ponuky nehnuteľností a referencie, ale aj vzdelávací obsah, ktorý vám prinesie dobré tipy do života.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Pozitívne referencie či rýchle a úspešné predaje kancelárie All Perfect Reality

Tomáš Kavoň v Seredi neustále buduje pevné postavenie vďaka množstvu pozitívnych recenzií od spokojných zákazníkov. Jeho klienti sa často vyjadrujú o jeho odborných znalostiach a zároveň o jeho priateľskom a pozitívnom prístupe k práci. Jasným dôkazom ich profesionálnej práce je aj veľké množstvo 5-hviezdičkových Google recenzií, ktoré si môžete prečítať na tomto odkaze. Zaujímavosťou je, že spomedzi všetkých seredských realitných kancelárií ich majú na Googli najviac.

Ich prístup je naplnený pozitivitou a entuziazmom, ktorý sa odzrkadľuje vo všetkom, čo robia. Cieľom nie je len uspokojiť klienta, ale poskytnúť mu nezabudnuteľný zážitok z prenájmu, kúpy či predaja nehnuteľnosti. Vytvárajú prostredie dôvery a pohody, čo robí spoluprácu s nimi príjemnou a bezproblémovou.

All Perfect Reality nie je len o jednom človeku. Kancelária sa neustále rozširuje o ďalších skúsených členov tímu, ktorí sú svojej práci v oblasti nehnuteľností rovnako oddaní. Tomáš nekladie dôraz len na kvalitu svojej práce, ale aj na kvalitu práce celého tímu, čím zabezpečuje, že klienti majú k dispozícii nielen výnimočného makléra, ale aj špičkový tím profesionálov.

Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť, no nie ste priamo zo Serede, tak to vôbec nevadí. All Perfect Reality poskytuje svoje služby aj v iných mestách a úspešné predaje zrealizovali napríklad v Bratislave, Nitre, Trnave či Šali. Zaujímalo by vás, akú hodnotu má vaša nehnuteľnosť? Na webe allperfectreality.sk si ju môžete nechať naceniť od profesionálov, ktorí poznajú realitný trh.

Zdroj: All Perfect Reality

Zdroj: All Perfect Reality

Profesionálne fotografie a videá predávajú nehnuteľnosť oveľa rýchlejšie

All Perfect Reality pod Tomášovým vedením zdôrazňuje kvalitu nielen v oblasti realitných obchodov, ale aj v umení prezentácie. Profesionálne fotografie a videá, ktoré Tomáš produkuje, nie sú len obyčajné zábery nehnuteľností, ale majú schopnosť zachytiť ich skutočnú krásu.

Jeho dôraz na detaily a estetiku zabezpečuje, že každá prezentácia je nielen vizuálnym zážitkom, ale aj autentickou reprezentáciou nehnuteľnosti.

Práca realitného makléra nie je len o vyvesení inzercie na realitné portály a čakanie na niekoho, kto zavolá či napíše email. Je to komplexná činnosť od posúdenia technického stavu nehnuteľnosti, danej lokality, nastavenia správnej ceny, zabezpečenia znaleckého posudku až po financovanie, vyplatenie pôvodnej hypotéky alebo jej nahradenie novou.

Vytvorenie profesionálnej fotoprodukcie a videoprodukcie je nevyhnutnou podmienkou, aby bola vaša nehnuteľnosť lákavá a zaujímavá. Ako môžete vidieť na fotkách, Tomáš nenecháva nič na náhodu a fotky bytov či domov vyzerajú naozaj skvele.

Aj vďaka profesionálnemu prístupu v rámci prezentácie vašej nehnuteľnosti sa tak môže predať až 5-krát rýchlejšie. Aj vďaka tomuto prístupu dokázali predať rodinný dom v hodnote 400 000 eur za 14 dní od publikácie ponuky.

Zdroj: All Perfect Reality

Zdroj: All Perfect Reality

Zdroj: All Perfect Reality

Moderné a aktívne sociálne siete plné zaujímavého obsahu

V súčasnej dobe digitálnej éry je pre úspešného realitného makléra nevyhnutná silná online prítomnosť. Sociálne siete nie sú iba o prezentovaní ponúk, ale aj o interakcii s klientmi, zdieľaní tipov na bývanie a informáciách o miestnych udalostiach.

Okrem ukážky ponuky nehnuteľností a krásnych fotiek nájdete na sociálnych sieťach All Perfect Reality aj veľa rôznych informácií, tipov či rád zo sveta nehnuteľností, ktoré vám pomôžu sa lepšie zorientovať. Aj vďaka tejto aktivite Tomáš pomáha svojim klientom nielen prezentovať ich nehnuteľnosti, ale zároveň vytvára priestor na rýchlejší a efektívnejší predaj nehnuteľností.

Veľmi obľúbenými sa stali videá, v ktorých Tomáš vysvetľuje rôzne realitné situácie, ktoré môžete pri predaji či kúpe nehnuteľnosti zažiť. Napríklad to, ako by ste mali postupovať pri prepise vlastníctva tak, aby ste neboli v riziku alebo aké sú najdôležitejšie body, ktoré by ste mali mať zakotvené v kúpnej zmluve. Preto, ak chcete byť v obraze a mať tie najnovšie a dôležité informácie o realitnom trhu, určite vám odporúčame sledovať ich sociálne siete na Facebooku alebo Instagrame.

Realitnú kanceláriu All Perfect Reality nájdete na ulici M. R. Štefánika 4280/30 hneď vedľa ČSOB Banky. Ak by ste kedykoľvek potrebovali poradiť s predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľnosti, tak Tomáša môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 416 152 alebo emailom na tomas@allperfect.sk.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou All Perfect Reality.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou All Perfect Reality
Zdieľať na Facebooku