23.01.2022, meniny má
27. októbra 2021

Podporte svojím hlasom ZŠ Juraja Fándlyho v Seredi. Škola súťaží o ceny pre deti v rámci Športovej akadémie Mateja Tótha

Podporte svojím hlasom ZŠ Juraja Fándlyho v Seredi. Škola súťaží o ceny pre deti v rámci Športovej akadémie Mateja Tótha
Zdroj: Seredsity.sk
reklama

Základná škola Juraja Fándlyho v Seredi sa zapojila do 4. ročníka hlasovacej súťaže O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Školy, ktoré získajú najvyšší počet hlasov, môžu tento rok získať veľmi atraktívne ceny pre deti.

Čo môže škola vyhrať?

32 škôl získa odborné vedenie jednej 20-člennej skupiny na celý školský rok zadarmo a môžu získať aj interaktívnu tabuľu Cisco Webex Board, ktorá spestrí vyučovanie a vďaka nej bude môcť telesnú výchovu učiť aj Matej Tóth. 

Ďalej sa súťaží o garantovanú účasť v programe „O2 Radostná škola“, ktorá školu zoznámi s inovatívnymi prístupmi k výučbe od Daniela Heviera. Hlasovať môžete na tomto odkaze každý deň až do 19. decembra 2021.

ZDROJ: FB ZŠ Juraja Fándlyho Sereď

reklama

Návšteva olympijského víťaza na škole

V roku 2018 ZŠ Juraja Fándlyho navštívil Matej Tóth a odovzdal seredským žiakom cenný grant od Športovej akadémie Mateja Tótha, v ktorej súťažia aj tento rok. Vtedy škola získala v súťaži celkovo 3 357 platných hlasov. Škola je známa mnohými aktivitami a zaujímavými projektami.

Viac o návšteve Mateja Tótha si môžete prečítať v našom staršom článku.

ZDROJ: Seredsity.sk

ZDROJ: Seredsity.sk

Čo je O2 Športová akadémia Mateja Tótha?

O2 Športová akadémia Mateja Tótha je už štvrtý rok riešením nedostatku pohybu detí. Každý deň môžete hlasovať za vašu základnú školu, a tým rozhodnete, v ktorých školách sa deti rozhýbu pod vedením olympijského víťaza Mateja Tótha.

Akadémia pomocou prepracovanej metodiky a školených trénerov poskytuje deťom všeobecný športový základ, ale aj motiváciu a pozitívny vzťah k pohybu. Tréningy sú vyskladané tak, aby deti športovali hravo, dbá sa na ich telesný aj duševný vývin a zároveň deti zistia, na aký šport majú najlepšie predpoklady.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB ZŠ Juraja Fándlyho Sereď, akademia.o2.sk
Zdieľať na Facebooku