31.05.2023, meniny má
27. júna 2022

Policajti zo Sládkovičova odtlačili manželom v núdzi auto až na pumpu. Benzín im došiel vo chvíli, keď sa ponáhľali k lekárovi

Policajti zo Sládkovičova odtlačili manželom v núdzi auto až na pumpu. Benzín im došiel vo chvíli, keď sa ponáhľali k lekárovi
Zdroj: FB Polícia SR - Trnavský kraj
reklama

Polícia SR – Trnavský kraj pravidelne ukazuje fanúšikom na svojom Facebooku aj to, ako sa venujú a pomáhajú ľuďom. V piatok bolo na tejto stránke zverejnené video, na ktorom milí policajti pomáhajú aj v horúčavách manželskému páru.

Tomuto páriku došlo palivo práve vtedy, keď sa ponáhľali spolu k lekárovi. Príslušníci policajného zboru zo Sládkovičova tak neváhali ani chvíľku a v obrovských horúčavách ich auto odtlačili až na najbližšiu pumpu vzdialenú skoro kilometer.

Starší pár potreboval v tomto teple pomôcť

Pumpa bola síce vzdialená len 650 metrov, čo by sa niekomu mohlo zdať blízko. Avšak treba si uvedomiť, že tlačiť auto v horúčavách, aké nás stretli počas víkendu, nie je vôbec jednoduché.

„Policajti zo Sládkovičova takto pomohli 60-ročným manželom, ktorým na aute Opel Astra došlo palivo, a to vo chvíli, keď sa ponáhľali k lekárovi. Je sto spôsobov, ako im pomôcť, my sme sa rozhodli ich 650 metrov potlačiť na najbližšiu pumpu a urobili by sme to zas,“ napísala polícia na Facebooku.

reklama

zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

 

Zdroje: FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku